Joels Pro Line Yumurta Maması Hakkında

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Joels Pro Line Soft Nemli Yumurta Maması
budgie-soft-web.jpg

Maarten Heylen'nin Mama Hazırlama ve Üretimhane

Aslında çok sık görmediğimiz bir marka. Türkiye'de bazı sitelerde satışı yapılmakta. Henüz deneyemedim fakat sizlere tanıtmak istiyorum. Özellikle üstte paylaştığım videoyu izledikten sonra oldukça ikna edici buldum :) İzledikten sonra yorumlarınız ve aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Satılan mamaların içerisinde lizin ve metonin çok az miktarda ya da bulunmamatadır. Bu konuda da zengin bir ürün. Tercih edilebilir.
Başka yerden ürünle ilgili bir tanıtım:
Pro Line Maarten Heylen ve Jac Cuyten Tarafından kurulan bir markadır. 20 yılı aşkın süredir edindikleri tecrübeler ve kullandıkları ürünleri uzun yıllar ar-ge çalışmalarını yaparak dünyanın Muhabbet Kuşları için en özel maması olan Pro Line piyasaya sürdüler. Şuanda dünyanın en iyi muhabbet kuşu üreticilerinin vazgeçilmez tek tercihi olan Pro Line gün geçtikçe marka değeri artmakta ve dünyanın her yerine hızla yayılmaktadır. Daniel Lütolf, Jac Cuyten, Maarten Heylen, Willie Docter, Mike Ball, Harry Hockaday,
Michael Marone, Bob Wilson,Rene Heylen, Mathieu Billy ve aklınıza gelen diğer tüm şampiyonların tek tercihi. Piyasada bulabileceğiniz en iyi muhabbet kuşu mamasıdır. İki çeşide sahip olan Pro Line Nemli ve Kuru şeklindedir. İçeriği bire bir aynı olan mamaları istediğiniz şekilde hazırlayabilir ve kullanabilirsiniz.
Şuanda Dünyanın en iyi Yumurta maması biz değil geliştirenler kullanıyor ve kullananlar öneriyor.

İçeriği :
  • 10 farklı spesifik doğal ot.
  • Gammarus (Tatlı Su Karidesi) Hayvansal Protein Kaynağı
  • Kurutulmuş Sebzeler
  • Hindistan Cevizi Unu (Anti-bakteriyel, anti-viral ve parazit önleyici)
  • İnanılmaz Kalitede Tüyler İçin Lizin ve Metonin
  • Daha Yüksek Bir Kondisyon İçin Perilla Tohumu, Kinoa Tohumu, Tonik
  • Potasyum , Fosfor , Kalsiyum Kaynağı Kekik
  • Nemli olan Pro Line Soft Kullanıma Hazırdır ve İçerisinde Yağlar Ve Yumurta Bulunur
Hazırlanma Şekli :

Mamayı ister direkt kuşlarınıza sunabilirsiniz. İsterseniz İçerisine Brokoli, Havuç, Rusk, Elma, Kırmızı Pancar gibi yada kendi tercih ettiğiniz meyve ve sebzeler ile sunabilirsiniz. Kuşlarınıza günlük hazırlayıp taze olarak verilmelidir. İçerisine sağlık tohumu ve diğer katkılarınızı rahatlıkla karıştırıp kullanabilirsiniz.

Uyarılar :
Pro Line bilinen diğer mamaların dışında yüksek protein amino asit ve yağlar içerir. Kuşlarınıza direkt bu mamaya geçmeniz durumunda tüketmeme , ishal olma gibi problemler görülebilir. Kendi mamanız ile bir süre yarı yarıya karıştırarak belli bir zaman sonra geçiniz.

Kuru mamasının değerleri daha yüksek duruyor.Sen olsan hangisini seçerdin hocam?

Ülkemizde şuan yok :)
Faruk arkadaşım incelemem için Powermax getirdi. Şuan onu deniyorum ama biliyorsun üç ideal markam var. Cede, deli nature ve quiko