Kaan OMURTAK

Memnun oldum Kaan. Teşekkür ederim kendini tanıttığın için. Neler yapıyorsun boş zamanlarında? Nelere ilgi duyarsın?
Bu sene LGS var. Hedefim -bir okul birincisi olarak- 500 tam puan yapmak. Günde 6 saat ders çalışıyorum. Boş zamanlarımda burada vakit geçiriyorum. Ayrıca “Point Blank“ adlı bir MMOFPS oyunu oynuyorum. İlgi alanlarım: kuşlar, online oyunlar, kitap okuma, abimle dışarıda yürümek sayılabilir. Resim, müzik, sinema ve spordan nefret ederim --Bugüne kadarki resim dersindeki bütün resimlerimi abim ve anneme yaptırdım. -Bir resim öğretmeni olan Doğanay abimize not düştüm- --. Bu kadar.

Son düzenleme:
Başarılar dilerim tekrardan. Umarım hedeflerine emeğin doğrultusunda ulaşırsın
Sen bana aktif üye sıfatı versene. Hadi “Güzelkuş”u sayma o bot, sen yöneticisin, Merve mod, Ümit abi ve Liebe özel üye, sen bana özel üye sıfatı ver de profil biraz şenlensin.

Ekli dosyalar

• 708AB0D6-8913-4405-BD50-46CFC1FD620E.png
    708AB0D6-8913-4405-BD50-46CFC1FD620E.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 36
Verebilir misin diyecektin sanırım :D
Ranklarda düzenleme yapacağım. Bu nedenle bir kaç gün beklemek gerekiyor. Tüm rankları yenileyeceğim.

Anladın sen onu. Pek kibar biri değilimdir ben.
Dışarıda beni ilgilendirmez ama forum içerisinde dikkat edersen sevinirim. Tanımayan biri farklı algılayabiliyor.
Yorumlarda hepimizin dikkat etmesi gereken ilk şeylerden biri kibar, nazik, anlaşılır cevaplar vermek. Kaba ve keskin tutumları minimuma indirmek.

Dışarıda beni ilgilendirmez ama forum içerisinde dikkat edersen sevinirim. Tanımayan biri farklı algılayabiliyor.
Yorumlarda hepimizin dikkat etmesi gereken ilk şeylerden biri kibar, nazik, anlaşılır cevaplar vermek. Kaba ve keskin tutumları minimuma indirmek.
Tamam dikkat edeceğim, Doğanay abiciğim. Bundan böyle izninle kibar olmaya çalışacağım.

Ad- Soyad: Kaan OMURTAK
Meslek: Öğrenci
Yaşadığınız Bölge: İzmir’in Bornova ilçesi
Beslediğiniz Türler: Muhabbet Kuşu
Kuş Sayınız: 1
Yeni düzenleme yapayım: Beslediğim kuş sayım 1’den 2’ye çıktı. Benim haydutuma güzel bir eş aldık çiftleşsin diye. Son zamanlarda iyice kızıştı benim Boncuk Bey. Ceresinin rengi laslacivert oldu. Laslacivert de neyse artık. Kendi kendime pekiştirmeler oluşturuyorum. Neyse benimkine eş aldık şimdi sustu. Çok bağırmıyor. Eş tuttuğunu sanıyorum, birbirlerine yem kusuyorlar, başlarını kaşıyorlar. Güzel anlaştılar Allah’tan. Benim masraflar iki katına çıktı.

Son düzenleme:
Bu sene LGS var. Hedefim -bir okul birincisi olarak- 500 tam puan yapmak. Günde 6 saat ders çalışıyorum. Boş zamanlarımda burada vakit geçiriyorum. Ayrıca “Point Blank“ adlı bir MMOFPS oyunu oynuyorum. İlgi alanlarım: kuşlar, online oyunlar, kitap okuma, abimle dışarıda yürümek sayılabilir. Resim, müzik, sinema ve spordan nefret ederim --Bugüne kadarki resim dersindeki bütün resimlerimi abim ve anneme yaptırdım. -Bir resim öğretmeni olan Doğanay abimize not düştüm- --. Bu kadar.
Aa sitede yaşıtım olduğunu bilmiyordum. Doğru anladıysam LGS'ye girmiş olman gerekiyor kaç puan aldın? ( Sorun olmayacaksa daha doğrusu hangi okuldasın.) Bende İzmir'de yaşıyorum da.