Kafes tavsiyesi

Selhan H.

Çevirmen
herkese iyi günler, yavrularımdan biri boyalı kafeste ve kafeste boya bırakmadı kemire kemire. :( Pirinç veya galvaniz de olabilir, ekonomik ve çok büyük olmayan kafes arıyorum. canserin kanarya kafesini almıştım, galvanizi dökülüyordu o yüzden iade ettim. kafes önerilerinizi bekliyorum. iyi forumlar.

Çözüm
Seba'nın kafesleri gerçekten çok kaliteli. Gerek tellerinin sağlamlığı olsun, gerek de tavalı oluşundan dolayı temizliği çok pratik.
Ben size 45cm'lik kafes önereceğim, hem bütçenize uygun, hem de yer sıkıntınız için..
Bu arada eğer almayı düşünürseniz, Kafesi Havale ile öderseniz 90₺ fiyatı var. Kargoyu da "kapıda ödeme" seçeneğini seçerseniz 35₺ olan kargo fiyatı, 24₺'ye düşer. Yani toplam 114₺
Ödemeyi havale ile yaparsanız kargo ile beraber toplam 145 tl oluyor. Benim tavsiyem bu kafes yönünde olacak.

Oyla 0
Ödemeyi havale ile yaparsanız kargo ile beraber toplam 145 tl oluyor. Benim tavsiyem bu kafes yönünde olacak.
daha önceden bakmıştım bu kafeslere ama çok büyükler. kafesler çok yer kaplıyor. biraz daha küçük bir kafes arıyorum. bakmadığım yer kalmadı :D ya üretim kafesi var ya da boyalı kafes :(

Oyla 0
Seba'nın kafesleri gerçekten çok kaliteli. Gerek tellerinin sağlamlığı olsun, gerek de tavalı oluşundan dolayı temizliği çok pratik.
Ben size 45cm'lik kafes önereceğim, hem bütçenize uygun, hem de yer sıkıntınız için..
Bu arada eğer almayı düşünürseniz, Kafesi Havale ile öderseniz 90₺ fiyatı var. Kargoyu da "kapıda ödeme" seçeneğini seçerseniz 35₺ olan kargo fiyatı, 24₺'ye düşer. Yani toplam 114₺

Oyla 1
Çözüm
Emin olun çok büyük değiller. Yani 55 cm lik kafesi koyacağınız yer mi yok??
aslında sadece ev için değil, yolculuk için de çok büyük olmasını istemiyorum :D
114 tl gayet makul, biraz büyük ama artık yapacak bisey yok hayvanın daha fazla boya yemesine gönlüm el vermiyor. sebadan alıyorum.

yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Oyla 0