Kahverengi dışkı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gamze_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gamze_

iyikus.com Üyesi
Merhabalar, kuşum sabah normal dışkılarken yarım saat önce kahverengi dışkılamaya başladı. Kan yok. Genel durumu iyi. Sizce sebebi ne olabilir ve nasıl bir önlem almalıyım?
Bu arada bundan 1 ay önce kustugunu söylemiştim. Ertesi gün veterinere götürdüm durumu iyi ilaca gerek yok mevsim geçişlerinde normal, bol bol vitamin ver dedi.
Kuşum o günden beri kusmadı ama bazen kusma hareketi yapıyor. (Genelde tüylerini temizledikten sonra veya uzun süre yemek yememişse) acaba bu durumla ilgili olabilir mi dışkısı?

Ekli dosyalar

• IMG20210415145103.jpg
    IMG20210415145103.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 20
Lütfen bakabilir misiniz? @Doğanay Y. Kuşumun dışkısı gittikçe daha sıvı bir hâl aldı. Bir veterinere götürdüm ama kuşlardan çok anlamadığını söyledi. Ve rastgele bir antibiyotik yazdı. Kafama göre kullanıp ona zarar vermek istemiyorum. Kuşum çok hareketli bir kuş ve durgun hâli bile enerjik. O yüzden götürdüğüm veterinerler onu görünce direkt iyi diyor. Geç olmadan müdahale etmek istiyorum dışkısı su gibi oldu çünkü sabaha kadar daha kötü olursa diye korkuyorum.

New video by Gamze Okka yem kusuyor

@Ümit T. Lütfen yardım edin yediği her şeyi kusmaya başladı bir şey olacak diye çok korkuyorum

Oyla 0
Anlık dışkı bozulmaları normal kabul edilebilir. Düzeldi ise bir ürün kullanımı gerekmiyor

Oyla 0