Kanarya Güneş Işığı Görmeyen Yerde Durur Mu

Burak Ayaz-

iyikus.com Üyesi
Merhaba Ben Yakında Taşınacağım Büyük Ihtimal Taşındığım Yer Güneşe Bakmayacak Ben Kanaryayı Güneşe Bakmayan Bir Yerde Beslesem Bir Sorun Olur Mu Şuan Kapalı Havalarda Pek Ötmüyor Ancak Güneşli Havalarda Nerdeyse Sabahtan Başlıyor 15:00 A Kadar Ötüyor Aynı Durum Güneşe Bakmayan Evde Olur Mu Ötmese De Olur Ama Psikolojik Bir Etkisi Var İse Hayvana Yazık Etmek İstemiyorum Arkadaşım Muhabbet Kuşu Verebilirim Diyor Öyle Yapacağım Sorun Olursa Büyük ihtimal Muhabbet Kuşu İçin Güneş Işığı Hayatı Bir Önem Değil Sanırım

Evin cephesi olarak soruyorsanız fark eden bir durum olmaz.Yazın biz de doğu cepheye bakan odadayız,diğerleri kadar güneş almıyor.Hiç güneş almayan,kuytu yerler her canlı için sağlıksızdır.Dediğim gibi sabah alıp,sonra güneş görmemesi gibi bir durumun sakıncası olmaz.

Oyla 0
Evin cephesi olarak soruyorsanız fark eden bir durum olmaz.Yazın biz de doğu cepheye bakan odadayız,diğerleri kadar güneş almıyor.Hiç güneş almayan,kuytu yerler her canlı için sağlıksızdır.Dediğim gibi sabah alıp,sonra güneş görmemesi gibi bir durumun sakıncası olmaz.
Arkasında ev var cephe batıya bakıyor

Oyla 0
Takviyeler ve gün ışığı lambaların desteğiyle sorun olmayacaktır.

Oyla 0