Kanarya Musluk Suyu Verilir Mi ?

Burak Ayaz-

iyikus.com Üyesi
Merhaba Ben Kanaryanın Suyunu Musluk Suyu Ile Veriyorum Biraz Araştırdım Kullanabilirsiniz Diyenlerde Var Kullanmayın Diyenlerde Var İstanbulda Yaşıyorum Marmara Bölgesinin Arıtma Teknolojisi Biraz Daha İyi Diye Biliyorum Musluk Suyu Vermem Bir Sakıncalı Olurmu ? Tatlı Su Koymak Biraz Uğraştırıyor

Hergün suyunu değiştirmeniz durumunda, günlük 30ml su kullansanız, ortalama ayda 1LT su tüketmiş olacaksınız. 1 LT su ortalama 2.5 TL.

Yani 1 kuş için aylık su gideriniz sadece 2.5 TL belki daha az olacak.

Bu durumun hijyenle ya da ailenin hoş bakmamasıyla ne gibi bir bağlantısı var çözemedim...

Oyla 0
5 lt. ucuz market suyu 4tl ,suluğu yarım doldurup 2 günde 1 değiştirseniz 1 yıl yeter. düşünmenize gerek yok

Oyla 0
Ben kuşum için hazır su kullanıyorum. Marka erikli ama kuşların ph uygun hazır su almak istiyorum önerebileciğiniz su var mı?

Oyla 0
Hergün suyunu değiştirmeniz durumunda, günlük 30ml su kullansanız, ortalama ayda 1LT su tüketmiş olacaksınız. 1 LT su ortalama 2.5 TL.

Yani 1 kuş için aylık su gideriniz sadece 2.5 TL belki daha az olacak.

Bu durumun hijyenle ya da ailenin hoş bakmamasıyla ne gibi bir bağlantısı var çözemedim...
Gececegim Simdi Bosaltip Ictigim Sudan Koysam Bir Sorun Olurmu Mide Bulanması Vb

Oyla 0