kardeş kavgası :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Merve B.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kavga ediyorlar sıpalar :D erken başlamışlar.
Aynen ya değiştirmekten yoruldum.Hangisini koysam dövüşüyorlar.Hepsine ayrı kafesi nerden bulcaksam.Acaba dişi oldukları için mi kavga ediyolar ki ?Mavinin yanına koyduğum maviyle etmiyo kavga.Ama sarı beyaz yeşil hangisi hangisine denk gelirse yiyolar birbirlerini.:mad:

Oyla 0
Aynen ya değiştirmekten yoruldum.Hangisini koysam dövüşüyorlar.Hepsine ayrı kafesi nerden bulcaksam.Acaba dişi oldukları için mi kavga ediyolar ki ?Mavinin yanına koyduğum maviyle etmiyo kavga.Ama sarı beyaz yeşil hangisi hangisine denk gelirse yiyolar birbirlerini.:mad:
Dişiler çok kavga ediyorlar erkekler uysal nedense

Oyla 0
:D yavruların yetişmesi zor. Oyun oynuyorlar, bazen kavga ediyorlar. Erkek dişi fark etmiyor. Anlaştığı kuşla yan yana dursalar daha uygun olacaktır.

Oyla 0
:D yavruların yetişmesi zor. Oyun oynuyorlar, bazen kavga ediyorlar. Erkek dişi fark etmiyor. Anlaştığı kuşla yan yana dursalar daha uygun olacaktır.
Hiç biri birbiriyle geçinmiyor kio_OHepsini ayrı kafese aldım mecburen.Ama bu kez de yalnız kalıyorlar.Çıldırıyorum.Büyük de durmadan kumları döküyor:(Napcamı nasıl mutşu etcemi şaşırdım.Hepsi dışarda iyi geçiniyo kafeste kedi köpek.Petshop diyo evin içinde açın sosyalleşsinler.Dedim zaten dışarda sorun yok çıkıyorlar.Oda şaşırdı.
Bu halde ikisinin gagası ve ikisi de sarıyla kavga etti bu hale geldi.En küçükleri bide sarı.Şimdilik müdahale etmedm açık yara yok kanama da yok.Etmem gerekir miydi ? @Doğanay Y.

Ekli dosyalar

• CEC5636F-BDFF-420C-B6F7-36CD0792553B.jpeg
    CEC5636F-BDFF-420C-B6F7-36CD0792553B.jpeg
    640 KB · Görüntüleme: 2
  • 1F4EC12C-AA69-47C1-8FD8-C65C85910EF3.jpeg
    1F4EC12C-AA69-47C1-8FD8-C65C85910EF3.jpeg
    499.3 KB · Görüntüleme: 2
Oyla 0