Kızışmışlarmı

Tarcan Savran

iyikus.com Üyesi

Kızışmışlarmı bide tahmimem yaşları kaç olabilir (resim boyutu büyük olduğundan link attım)

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik

Kızışmışlarmı bide tahmimem yaşları kaç olabilir (resim boyutu büyük olduğundan link attım)
Kuşlarınızın burunlarının (cerelerinin) fotoğrafını daha yakından çekiş atarsanız daha iyi olur. Sizi yanıltmak istemem. Bu fotoğraflardan kızışmamışlar gibi geldi bana ama daha yakından bir fotoğraf atman lazım. Cereleri daha yakından gözükmeli.

Oyla 0

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik

Yaş konusuna gelecek olursak tam emin değilim ama bu fotoğraftan anladığım kadarıyla yaklaşık 1 yaşında olmaları gerekiyor.

Oyla 0

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
yaş konusunda yardımcı olduğun için teşekkür ederim birbirlerine yem kusuyorlar çiftleşmiş olabilirlermi.
Sen görmeden çiftleşmiş olabilirler, ihtimal var. Ama sen yine de cerelerinin fotoğrafını yakın şekilde at ona göre konuşayım. Belki de kızışmışlardır. Mümkünse fotoğraflar flashsız olsun.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Kuşlar yetişkinler. Yaklaşık 1 yaşlarında genç bir çift. İkisi de neredeyse hazır ama süreci hızlandırmak adına e+s vitamini takviyeleri yapınız.

Oyla 0