Kuruma hastalığımı mı?

Yunus2222

iyikus.com Üyesi
Dışkısı 2aydır geceleri koyu yeşil iz bırakıyor sabahları normal gibi elimize aldığımızda sivri kemiği rahatlıkla hissede biliyoruz kuyruk atması var yem yemesi azaldı yardım edermişsiniz şehirde kanatlı hayvanlardan anlayan veteriner yok sadece ağızdan antibiyotik verip gönderiyor

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba, bizlere yem markanızı ya da karışımınızı, kullandığınız farklı gıda ve yem premikslerini yazar mısınız?
Birde kuşun kendisinden ve dışkıdan görüntüsünü paylaşır mısınız?

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Ciddi bozulmalar yok lakin iç parazit için bir ürün kullanınız öncelikle. Ardından 2 gün kuşlar için üretilmiş bir probiyotik kullanınız. Dışkı boyaması azalmaz ise farklı bir yorum yapmam uygun olacaktır.
İç parazit için sitraks alınabilir

Oyla 0

Yunus2222

iyikus.com Üyesi
Ciddi bozulmalar yok lakin iç parazit için bir ürün kullanınız öncelikle. Ardından 2 gün kuşlar için üretilmiş bir probiyotik kullanınız. Dışkı boyaması azalmaz ise farklı bir yorum yapmam uygun olacaktır.
Şimdi veterinere getirdim kanatlılar dan pek anlamıyorlar antibiyotik vermesi ne kadar doğru olur doğanay bey

Oyla 0

Yunus2222

iyikus.com Üyesi
Doğanay bey kuşlarım çift öbür dışkılar ona ait koyu yeşil olan resmimi attığım dişi olana

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Yavruları mı var kuşunuzun yoksa yumurtlama evresi mi?
Muhtemelen ikisi de değil diye düşünüyorum ama teyit etmek istedim.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Suyu her gün 8 saatte bir tazelenmesi gerekiyor. Uygulama yöntemi yanlış olur 5 gün su.

Oyla 0