Kuş ishal mi.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Enes153
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enes153

Forum Sakini
Merhaba.Sultan papağanı daha yavru 2,5 aylık son zamanlarda biraz durgunlaştı çok uyuyor ve kabarık duruyor.

İlacı bu gün bulamadım yoğun olduğum için yarın alıp hemen kullanmayı düşünüyordum.Fakat garip şekilde kuş iyileşti eskisi gib ötüyor oynuyor dışkısı da neredeyse normale döndü.Yine de alıp kullanmalımıyım.

Bir kaç gün önce küçük kuzenimin lokum yedirmiş olmasından da şüpheleniyoruz o da kısa süreli bozukluğa neden olabilir diye düşündüm.Uzatıp duruyordu.Bende engel oluyordum.Gözümden kaçıp bir kaç ıssırık almış olabilir.Obur ve meraklı kuşlara sahibim😁😁😁

Gozlemlemeye devam edin baskilanmis da olabilir bir hastalik varsa. Ama bahsi gecen ilaci mutlaka edinin bence bir cok hastalik icin inanilmaz etkili. Elinizin altinda olsun hep

Gozlemlemeye devam edin baskilanmis da olabilir bir hastalik varsa. Ama bahsi gecen ilaci mutlaka edinin bence bir cok hastalik icin inanilmaz etkili. Elinizin altinda olsun hep
Kesinlikle.Facebook dan bir grupda satışı vardı aldım geliyoe. sadece kuşa geçdiği için ilaç vermek istemedim.Gereksiz ilaç kullanmasın diye.

Kesinlikle.Facebook dan bir grupda satışı vardı aldım geliyoe. sadece kuşa geçdiği için ilaç vermek istemedim.Gereksiz ilaç kullanmasın diye.
Gelince urunu paylasir misiniz gorsel olarak teyit edelim. Veteriner/zirai ilac satan yerler disinda pek bulunmaz cunku bu tarz gruplarda sahte urunler olabiliyor