Kuşlarım bir anda korktu

Rosantex

iyikus.com Üyesi
Merhaba iki erkek sultan papağanım var ikisi de bana alışkın hatta bir tanesi köpek gibi tabir caizse. Bu sabah her şey normaldi öğleden sonra odalarına döndüğümde kafayo yemişlerdi sağa sola çarpa çarpa uçuyorlardı ve benden inanılmaz korkuyorlardı. Sanki beni ilk defa görmüşler gibi. Saatler içerisinde ara ara odaya girdim ama hiçbir şey değişmedi önceden odaya girince uçup kafama atlayan kuş benden kaçıyor. Sebebini anlayamadım bir sorunları sıkıntıları da yok. Bir fikriniz var mı acaba?

Bende anlam veremedim.bir olay olsa tranva birşey olabilir derdim.Fakat hiç birşey olmadan ikisininde korkmasına anlam veremedim.oda da birşey yanlarında olan birşeyden korkmuş olabilirler mi?Kuşlar bazı cisimlerden korkar veya üstünüzdeki bir renkten.

Oyla 0
Bende anlam veremedim.bir olay olsa tranva birşey olabilir derdim.Fakat hiç birşey olmadan ikisininde korkmasına anlam veremedim.oda da birşey yanlarında olan birşeyden korkmuş olabilirler mi?Kuşlar bazı cisimlerden korkar veya üstünüzdeki bir renkten.
Veya elinizde odaya girdiğiniz bir cisimden

Oyla 0
İnanın hiçbir şey olmadı, ne gürültü vardı ne olağan dışı bir şey hala da düzelmediler.

Oyla 0