Kuşlarım Çiftleşmiyor acil taktik

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan eyazli27
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

eyazli27

iyikus.com Üyesi
Erkek kuşum dişiye yem kusuyor birbirinin basını kaşıyolar ama çiftleştiklerini görmedim daha hiçScreenshot_20201220_150620_com.android.gallery3d.jpg

dişi kuşunuz erkeği beğenmiyor olabilir. bizim eski muhabbet kuşları da üç-dört sene boyunca çiftleşmemişlerdi. kardeş kardeş yaşayıp gittiler zannımca

Oyla 0
dişi kuşunuz erkeği beğenmiyor olabilir. bizim eski muhabbet kuşları da üç-dört sene boyunca çiftleşmemişlerdi. kardeş kardeş yaşayıp gittiler zannımca
Dişi kuşum yuvalıga girip çıkıyor ceresi kahverengi oldu tam kızıştı erkekte onu kovalıyor kuyrugu na vuruyor inş çiftleşeceklerdir yakında öyle umuyoruz

Oyla 0
Erkek kuşum dişiye yem kusuyor birbirinin basını kaşıyolar ama çiftleştiklerini görmedim daha hiçEkli dosyayı görüntüle 10423
Benimde dişi yanaşıyor kusuyor bir tele bir yanına gidiyor yuvaya giriyor çıkıyor kafa kaşıyor erkek birşey yapmıyor kalamarı yiye yiye bitirdi yumurtlasın diye gözüne bakıyorum erkek umursamıyor Nijer de verdim hiç fayda etmedi ayırdımda olmucak umudu kestim

Oyla 0
youtubedan kızıştırma sesi açın ayrıca haşlanmış yumurta da verebilirsiniz kafeste oyuncak tarzı eşyaları çıkarın.Zaten birbirlerini kaşıyorlarsa sorun yok demek biraz zaman tanıyın.

Oyla 0