iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Kusma, Dışkılama kısmında tüy dökümü ve ishal

ozge0089

iyikus.com Üyesi
Katılım
8 May 2020
Mesajlar
7
Puanları
13
Yaş
27
Konum
İstanbul
Merhaba,
Kuşum bu aralar sürekli kusuyor. Sebebinin çiftleşme isteği olduğuna neredeyse eminim çünkü yalnızca belli eşyalara kusuyor mineral bloğu gibi. Bugün değiştim yerine yenisini koydum ve henüz hiç kusmadı. Ben yine de mineral bloğuna kusmak dışında yaklaşmadığı için bir tanesini ufalayıp yemliğine karıştırdım. Fakat bununla birlikte kafesin altında normalden daha açık renk dışkı yaptığını gördüm ve daha sıvı. Az önce sizden öğrendiğim gibi biraz kontrol ettim kuşumu ve popo kısmında ciddi tüy dökülmesi gördüm ve bir morluk var. Lütfen siz de bakabilir misiniz?
Bu arada vitamin kullanmıyordum en yakın zamanda sipariş vereceğim bir multivitamin. Bununla birlikte başka önerileriniz de varsa lütfen paylaşın.
5498
5499
 

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Katılım
3 Tem 2017
Mesajlar
8,988
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
Web Sitesi
iyikus.com
Merhaba, o morluk ciddi bir durum değil. Kimi ten rengi koyu olan kuşlarda o tip lekeler olabiliyor. Üremeye çok uygun bir zaman kuşunuz için. Eş almanızı tavsiye ederim. Kusmanın devamlılığı ileride sağlık sorunlarına yol açabiliyor karşılık bulmadığında.
 
Üst Alt