Kustan gelen ilginc ses

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Emineeee
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Emineeee

iyikus.com Üyesi
Merhaba yaklasik kirkbes gunluk bir muhabbet kusum var .Eve geleli uc gun oldu. Bu gece diş gıcırtdatmasi gibi cikardigi bir sese uyandim . Surekli tekrarlayinca su icirdim. Uyanamasina ragmen ses devam ediyor. Gagasini sıkıyor gibi bir ses ama gagası oynamadığı halde bu sesi çıkartıyor.Ve arada öpücük gibide farkli bir ses cikariyor. Hareketlerinde bir sıkıntı yok suda icti ama cok endiseleniyorum . Bu sesler normal mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Solunum ile ilgili demistiniz ya solunumuna bunlar iyi gelir mi yoksa baska ilac yada tedavi sekli tavsiyeniz olabilir mi ?

sindirim kaynaklı bir duruma benziyor, bence ilacın etkisi takip edilerek kullanılabilir ancak kullanım şekliyle ilgili bir sorun var anladığım kadarıyla. ağızdan damlatilamiyorsa suluktan verilmeli

tecrübeli arkadaşlarin da bakmasında yarar var. bazı dışkılar karma formda

Oyla 0
sindirim kaynaklı bir duruma benziyor, bence ilacın etkisi takip edilerek kullanılabilir ancak kullanım şekliyle ilgili bir sorun var anladığım kadarıyla. ağızdan damlatilamiyorsa suluktan verilmeli

tecrübeli arkadaşlarin da bakmasında yarar var. bazı dışkılar karma formda
Veteriner de bence kuslardan cok anlamadigi icin vitamin vs ile gecistirip gonderdi aldigi parayi bir nebze belki dogru gostermek icin ama sizler uzman kus ureticisi vs unvanlar sadece kuslar uzerine calistiginiz icin acikcasi farkli bir yonlerdirmede bulunacaginizi dusunmustum her ince detayi sorgulamanizdan bebek kusimun sagligi ile ilgili bir cozum bulacaginiz hayaliyle mutlu olmustum

Oyla 0
Veteriner de bence kuslardan cok anlamadigi icin vitamin vs ile gecistirip gonderdi aldigi parayi bir nebze belki dogru gostermek icin ama sizler uzman kus ureticisi vs unvanlar sadece kuslar uzerine calistiginiz icin acikcasi farkli bir yonlerdirmede bulunacaginizi dusunmustum her ince detayi sorgulamanizdan bebek kusimun sagligi ile ilgili bir cozum bulacaginiz hayaliyle mutlu olmustum

anladım sizi, kuşunuzun sindirim sisteminde enfeksiyon var. tollisan kombi mix ürününü kullanabilirsiniz..

internette satılıyor. geçmiş olsun

Oyla 0
Verilen ilaçlar için ağızdan kullanım zor ve riskli olabilir. Bu nedenle su içerisinde kullanımı daha uygun gibi. Ağızdan kullanılacaksa eğer gerçekten tükettiğinden emin olmalı ve 1-2 damlayı geçmemeli bu oran.

Oyla 0
Verilen ilaçlar için ağızdan kullanım zor ve riskli olabilir. Bu nedenle su içerisinde kullanımı daha uygun gibi. Ağızdan kullanılacaksa eğer gerçekten tükettiğinden emin olmalı ve 1-2 damlayı geçmemeli bu oran.
Ama bu ilac parazit mantar vs icinmis simdi baktimda solunum sorunu bunlardan mi kaynaklaniyordur solunum sorununa benziyor sesler demistiniz o nedenle teyid etmek istedim hocam.

Oyla 0
@neanderthalensis arkadaşımiz üstte belirtmiş. Bunlar elbette solunum ilacı değiller. Veteriner hekim başka bir durum görmüş olabilir. Her solunum probleminin sebebi farklı olabilir. İlk aşamada bunu kullanip düzelme gozlemlenmez ise doksisiklin etken maddeli ilaç almak gerekiyor

Oyla 0