Kuşum bazen böyle oluyor

kabarması hoş değil. Bir ağrısı var belli ki :(
Olanları takip ediyor olması olumlu bir davranış ama. Güncel dışkı paylaşır mısınız?

Bence dışkısı bozuk ama önceden de yazmıştım, dışkısı normalkende böyleydi. Dün su içtiği için elektrolit vermedim üst üste su içmiyor, susamasını bekliyorum şuan. Ge oral iyi gelir mi sizce. Olaylara tepki veriyor bazende erkek kuşumla oyun oynuyor ama kabardığını kafasını gömdüğü de oluyor önceki haline göre çok kabarık
Screenshot_20230419_133030_474x640.jpg

Enfeksiyon olabilir. 2 gün gün içinde bir kaç kez suyunu tazeleyerek ge oral verelim. Dışkı normal boyutuna ve hafif parlak haline geliyor mu bakalım. Gelmez ise ilaç kullanmak gerekebilir :(

Suyu içmesi için Susuz bırakmak gerekiyor
Gerekirse geceden sulugunu al sabah ilaçlı suyu ve kana kana içecektir
Hocam kuşumu eski sevdiği kafese koydum çünkü takip yapamıyorum yiyor mu suyu içiyor mu diye. Bana yemek yemiyor gibi geldi🥺erkek kuşumu yerken görüyorum dişi kuşum yemiyor sanki iyi mi yaptım bilmiyorum strese girer mi kafes değişikliğinden ama yem takibi yapmam gerekiyor.

Geceden suyu almadım, yarın mı versem sizce

Hocam kuşumu eski sevdiği kafese koydum çünkü takip yapamıyorum yiyor mu suyu içiyor mu diye. Bana yemek yemiyor gibi geldi🥺erkek kuşumu yerken görüyorum dişi kuşum yemiyor sanki iyi mi yaptım bilmiyorum strese girer mi kafes değişikliğinden ama yem takibi yapmam gerekiyor.

Geceden suyu almadım, yarın mı versem sizce
Gün içinde içecektir mutlaka. Her zaman takip etmek xor. Siz koyun yeter ki

ortam ışık oranı nasıl, karanlığa yakın bir odadalar mı?
Mutlaka veterinere danışmanızı öneririm devam ettirirse
Benim odamda baş ucumda kalıyorlar, yok karanlık bir oda değil. Şuan keyfi yerinde gibi, değişiyor halleri, dışkısı sulu. Yarında suyu tazelerken ge oral vereyim mi bugünlük yeter mi