Kuşum çok halsiz.

Sude(◕ᴗ◕✿)

iyikus.com Üyesi
İyi günler herkese. Benim on yedi aylık çok hiperaktif bir erkek muhabbet kuşum var. Yaklaşık iki gündür çok halsiz ve sürekli uyuyor. Tünekte durabilecek kadar enerjik ve bazen konuşuyor ama eski halinden eser kalmadı. Bugün kafesin altına baktığımda dışkısı eklediğim dosyadaki gibiydi ve kokuyordu. Şuan sadece aspur veriyorum fakat ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.WhatsApp Image 2023-03-25 at 22.07.29.jpegWhatsApp Image 2023-03-25 at 22.07.31.jpeg

Gecmis olsun.ishal olmusa benziyor. İşin ehli olanlar ilac tavsiye edecektir mutlaka ama kendi tecrubemi yazmak istedim. Kusum ishal ve gözünü açamıyordu.Elektrolikit kaybi icin yarim litre suya yarım çay kaşığı tuz karbonat seker ve birkaç damla limon suyu koyup icirmeye calistim.Cok sukur iyi geldi canlandı. Insallah sizinkine de iyi gelir .işhalden haslanmis patates yada elma da iyi geliyor .

min 20 sn. video paylaşınız

videoyu youtube ya da streamable.com üzerinden paylaşabilirmisiniz?

evde varsa insan antibiyotiklerinin isimlerini de yazınız
Parol,apranax tarzı ilaçlar var maalesef antibiyotik yok evde.Video linkini aşağıya bıraktım. Şimdiden teşekkürler.