Kuşum gıcırdıyor

ılgın g.

Yeni Üye
merhabalar, kuşum yaklaşık 2 ay önce baska bir evden kacıp bize geldi. ilk günler ürkekti ama sonra alıştı. gündüzleri cubukta kosturuyor tele atlayıp ötüyor. konustugumuzda dinliyor fakat son 3 4 haftadır gıcırdıyor. ortam sessiz oldugunda, ayaga kalkan birini gördügünde, yemek yerken, karanlıkta gıcırdamaya baslıyor ve bazen hic susmuyor. gıcırdarken agzı da kapalı ses neresinden geliyor anlayamıyorum. videosunu ekledim yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

İlerlemiş solunum yolu problemi gibi görünüyor. Mutlaka veteriner hekim görmeli. Tek başına yeterli gelir mi bilmem ancak doksisiklin etken maddeli bir ilaç kullanmalı.

gündüzleri cok neseli aksamları böyle oldugu icin bu kadar ciddi bir seyi olabileceğini düsünmemistim hic cok tesekkür ederim sagolun

hiç vakit kaybetmeden herhangi bir veteriner kliniginden doksisiklin etken maddeli antibiyotik satin alıniz. alırsaniz kullanimıni yazarız

muhtemelen bu ilac tek basına yetmeyecek ama öncelikle bunu alın

kafes tabanindaki dışkıların NET fotolarını da paylaşınız

bu da normal hali, aslında dedigim gibi normalde cok neseli hareketli sadece yanına birisi yaklastıgında karanlıkta ya da sessizlikre bu sesi yapıyor. veterinere de size attıgım videoyu gösterdim o da psikolojik olabilir dedi.

Ekli dosyalar