Kuşum gözünü kasıyor, etrafı kızardı ve sulandı kendisini sürekli kasıyor.

Dışkısı normal göz nezlesi olmaya başladı bu yüzden dama uyguladım o hareketle burnuna birazcık ilaç kaçırdı ondan sonra kafasını sağa sola hareket ettirmeye başladı şuan video atamıyorum k.b

Oyla 0
Dışkısı normal göz nezlesi olmaya başladı bu yüzden dama uyguladım o hareketle burnuna birazcık ilaç kaçırdı ondan sonra kafasını sağa sola hareket ettirmeye başladı şuan video atamıyorum k.b
İlaç olarak ne uyguluyorsunuz ve gözünün fotoğrafını ekleyebilirmisiniz

Oyla 0

Ekli dosyalar

• 1619724597474..jpg
    1619724597474..jpg
    3.4 MB · Görüntüleme: 7
Oyla 0
Geçmeyen bir göz problemi varsa mutlaka veterinerin görmesi gerekir. Kullandığınız ürün yeterli gelmiyor olabilir.

Oyla 0
Herhangi bir ilaç ağzına damlatıldığında ya da bu tür vb. durumlar karşısında kafa sallama, alınan ilacı çıkarma, öğürme, tıksırma gibi kısa süreli durumlar yaşanabilir. İlacı çıkarttığında rahatlayacaktır diye düşünüyorum...

Gentagut mu kullanıyorsunuz

Oyla 0
Herhangi bir ilaç ağzına damlatıldığında ya da bu tür vb. durumlar karşısında kafa sallama, alınan ilacı çıkarma, öğürme, tıksırma gibi kısa süreli durumlar yaşanabilir. İlacı çıkarttığında rahatlayacaktır diye düşünüyorum...

Gentagut mu kullanıyorsunuz
Gentaguntun aynı ürünü ismi farklı basını sallama kasindiginicinde olabilir ayrıca kendisini fazla kasimaya başladı farklı bı hastalık olabilir mi uyuz vesayre

Oyla 0
Bit dueumuna karşın konuyu inceleyin lütfen

Oyla 0