Kusum hasta ne yapmam gerekir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frkn.91
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Frkn.91

Yeni Üye
Merhaba 2 adet muhabbet kusum var biri erkek biri dişi babam bunlari arkadasindan almiş ilk aldiginda ikiside cok cok iyiydi 1 hafta sonra tekrat gittigimde gri olan kuş (dişi) tuylerini kabartmiş oylece duruyodu ben kuşlari eve getirdim yeni kafes yemlik suluk herseyini aldim. Kuşçu bakti kuruluk falan dedi bi kac tuyunu cekti ilac verdi şuanda balli yem veriyorum yiyor ama oylece duruyo arada bir kendine geliyo tekrar sonra bidaha tuylerini kabartiyo oylece duruyo. Birde erkekle birbirinin agzindan yem yediklerini gordum anlami nedir.birde ozzy vut die b kompleks vitamin ilaci verdiIMG_20191209_053423.jpgIMG_20191209_053423.jpgIMG_20191209_053846.jpg

Bize dışkısinin bir fotoğrafını atarmisiniz. Çünkü bir çok sebebi olabilir kabarmanin can sıkıntısı hastalik soguk algınlığı vs

Oyla 0
Merhaba, maşallah çok tatlı. Kabarık olması iyi değil ne yazık ki. Dışkısıda aynı şekilde normal görünmüyor. Uygun ilaçları vermesi için veterinere danışmanızı öneririm. Kabarma durumu eğer kuruma ile ilgili ise gerekli ürünleri verecektir. Diğer türlü müdahale edilmez ise kaybıyla sonuçlanabilir. :(

Oyla 0