Kuşum hızlı nefes alıyor

Kuşların hiperapne yani hızlı solunum sebepleri değişkendir, öncelikle yer değişikliği oldu mu,çok rahatsız ediliyor mu, korktu mu ,çok uçtu yoruldu mu ,sıcaklık kaç derece sıcaktan bunalmış olabilir bu soruların cevaplarında sorun yok ise kuşu 24 saat ara ara uzaktan izleyin korkutmadan eğer sorun devam ederse bir veterinerden yardım almanız gerekebilir geçmiş olsun

Kuşların hiperapne yani hızlı solunum sebepleri değişkendir, öncelikle yer değişikliği oldu mu,çok rahatsız ediliyor mu, korktu mu ,çok uçtu yoruldu mu ,sıcaklık kaç derece sıcaktan bunalmış olabilir bu soruların cevaplarında sorun yok ise kuşu 24 saat ara ara uzaktan izleyin korkutmadan eğer sorun devam ederse bir veterinerden yardım almanız gerekebilir geçmiş olsun
Bilginiz için Teşekkürler

Ara ara oluyor dün bir anda oldu ama videodaki gibi yoğundu birde kuşum aldıgımdan beri ishal bir türlü çözemiyorum
Probiyotik veriyormusunuz ? Güvenilir markaların rhömfred verselalaga gibi probiyotikleri var deneyebilirsiniz fotoğraf atabilirseniz taze dışkı fotografı belki basit bir durumdur belki komplike ama içinizin rahat etmesini istiyorsanız ( ki ben öyle yapıyorum genelde 😅) mikroskop u olan bir veterinerde dışkıya baktırıp bir sorun yok ise probiyotik haftada 1 yada 2 kere verebilirsiniz