Kuşum ishal

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CenCuzZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CenCuzZ

iyikus.com Üyesi
Muhabbet Kuşum ishal oldu. Gün geçtikçe dışkısını daha su gibi yapıyor. Kafesten çıkardığımız zaman yerde gördüğü bütün şeyleri yiyor, dışkısı dahil. Bu yüzden ishal oldu diye tahmin ediyorum. Müdahale olarak avidiare marka bağırsak düzenleyici veriyorum 2 3 gündür ama fayda etmiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. (NOT: enerjik halinde bir düşüş yok, şımarıklığa tam gaz devam ediyor.)

İyi bir probiyotik ve elekteolit desteği vermeniz gerekebilir. Sağlıklı yorumlanabilmesi için temiz beyaz bi peçeteye dışkı görselleri atarsanız iyi olur...

Oyla 0
Kafese haşlanmış patates koyabilirsiniz hareketli olması guzel cunku genelde halsiz olurlar.Havalar degistigi icin de ishal olmus olabilir.Ve daima temiz su icirin yeminiz kalitesizse ondan kaynaklaniyor olabilir yemlerini duzenli olarak degistirin dışkısinı yememesi için kafesin altina tel birakabilirsiniz. Durum ilerlerse veterinere gitmeniz iyi olur.Ayrica dişkisini da paylasabilirsiniz

Son düzenleme:
Oyla 0
Bu tip ürün kullanımları bakteri tabanlı ishalleri ancak erteler ama üstünü kapatmaz. Daha profesyonel veteriner ilaçları kullanmanızı öneririm.

Oyla 0