Kuşum ve Tatil

Kitsune

iyikus.com Üyesi
Merhaba arkadaşlar.size bir sorum var.benim 1 tane muhabbet kuşum var ve yakın zamanda 1 haftalığına tatile gideceğiz.gideceğimiz yer 7 saat yaklaşık. Kuşumu yanıma mı almalıyım (kendi aracımızla gideceğiz) yoksa yemini suyunu verip eve mi bırakmalıyım. Tanıdık biri olamaz çünkü 3 aile gideceğiz diğerleri ise şehir dışında. Komşumuz da yok maalesef güvenebileceğimiz. Yardımlarınızı bekliyorum.

Carlos

iyikus.com Üyesi
Merhaba arkadaşlar.size bir sorum var.benim 1 tane muhabbet kuşum var ve yakın zamanda 1 haftalığına tatile gideceğiz.gideceğimiz yer 7 saat yaklaşık. Kuşumu yanıma mı almalıyım (kendi aracımızla gideceğiz) yoksa yemini suyunu verip eve mi bırakmalıyım. Tanıdık biri olamaz çünkü 3 aile gideceğiz diğerleri ise şehir dışında. Komşumuz da yok maalesef güvenebileceğimiz. Yardımlarınızı bekliyorum.
Bence bir hafta uzun bir süre ben olsam yanımda götürürdüm.Benim de bir muhabbet kuşum vardı yaklaşık 9 yıl yaşadı.Benim 1 haftalık gittiğim tatiller oldu ama hepsinde bir komşuma bıraktım.

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Merhaba, kuşunuz tek ise eğer yanınızda götürmeli ya da ara ara kontrol edecek birine bırakmalısınız. Eğer öyle bir kişi yok ise götürmenizi öneririm.