Kuşuma ballı yem verebilir miyim

aysenurk

Forum Sakini
Kuşum dünden beri çok iştahsız sadece daldarı yiyor o da çok az miktarlarda. Normal yem ve aspuru yemiyor. 1 yıldır bir kez bile ballı kraker vermedim ama belki ondan versem iştahı açılır, yer? Sizce aç kalmaması için 1 tane vermeli miyim? Elle besleyecek kimse yok, ben de yapamam

aysenurk

Forum Sakini
Verilebilir tabi, sorun olmaz
Sizlere her şey için çok teşekkür ederim. En ufak bir umudum kalmadığında dahi geldiniz burada bana yardımcı oldunuz. Oğlumu çok seviyorum, kaybetmemek için de elimden gelen her şeyi yapıyorum. Lütfen bizim için dua edin. Yaşasın, emeklerimiz boşa gitmesin.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bu hazır yumurta maması. Bunu biraz nemlendirip veriyorsunuz kuşlarınıza. Bir havucun çeyreğini rendeleyip içerisine ortalama iki-üç çorba kaşığı eklemeniz gerekiyor. Nem oranı az olması lazım ki kuş severek yesin. Karışımı yaptıktan sonra bi 10 dk bekleyiniz. Biraz şişiyor ve daha iyi bir kıvam alıyor.

aysenurk

Forum Sakini
Bu hazır yumurta maması. Bunu biraz nemlendirip veriyorsunuz kuşlarınıza. Bir havucun çeyreğini rendeleyip içerisine ortalama iki-üç çorba kaşığı eklemeniz gerekiyor. Nem oranı az olması lazım ki kuş severek yesin. Karışımı yaptıktan sonra bi 10 dk bekleyiniz. Biraz şişiyor ve daha iyi bir kıvam alıyor.
Havuç yok suyla falan olmaz mı ki?