iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Kuşumun ayağına ne oluyor

GüzelKuş

Forum Sakini
Katılım
4 Tem 2017
Mesajlar
1,047
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
Bundan on beş gün önce ayağı kırılmıştı kuşumun veterinere götürüp 12 günde iyileştirmişti fakat bugün öğleden sonra evde yoktum ve döndüğümde kuşum aynı ayağının üstüne basmıyordu bir iki saat takip ettim bir basıyor bir basmıyor ve hareket etmiyordu normalde beni görünce çok aktif oluyordu sonra mecburen elime aldım ayağı cansız gibi kırıldığında veteriner sarmıştı sargıyı çıkardığımızda ki gibi cansız bir ayağı vardı biraz masaj yapıyım dedim canının yandığını belli etti bende üstelemedim tekrar kafesine koydum ayağı yinemi kırıldı acaba ama bazen basıyor ayağının üstüne fakat diğer ayağı gibi canlı değil. Çok merak ediyorum bir arkadaştan acil yardım bekliyorum lütfen.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Katılım
3 Tem 2017
Mesajlar
9,167
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
Web Sitesi
iyikus.com
Geçmiş olsun. Bu süreçte kafesten çıkartmayınız. Belli ki henüz tam iyileşememiş. Kendini toplayacağı ve kalsiyum ihtiyaçlarını gidermesi için takviyeler yapmanızı öneririm. Böyle durumlarda veterinerle düzenli iletişim halinde olmanız önemlidir. Aksi taktirde ayak problemi kalıcı olabilir.
Nekton-S kullanabilirsiniz.
 
Üst Alt