Kusumun ceresinin üstü yaralı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ahmet55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ahmet55

iyikus.com Üyesi
Arkadaslar kusum bir haftadır böyle enfeksiyon kremı surdum cok az ama hala aynı sorun nedır önerisi olan

Ekli dosyalar

• 8951ECDA-F69E-45E1-9EA3-28075E425E65.jpeg
    8951ECDA-F69E-45E1-9EA3-28075E425E65.jpeg
    386.8 KB · Görüntüleme: 11
Arkadaslar kusum bir haftadır böyle enfeksiyon kremı surdum cok az ama hala aynı sorun nedır önerisi olan
Kuşunuzun ceresi mantar olmuş
Hangi kremi kullandınız
Travogen ve kokusuz vazalin kullabilirsiniz
Gece yatmadan önce kulak çubuğu ile yara olan bölgeye ve ayaklara sürebilirsiniz
Sürdükten sonra ışığı kapatın kremi yeme durumu olmasın ince bir tabaka sürebilirsiniz

Kuşunuzun ceresi mantar olmuş
Hangi kremi kullandınız
Travogen ve kokusuz vazalin kullabilirsiniz
Gece yatmadan önce kulak çubuğu ile yara olan bölgeye ve ayaklara sürebilirsiniz
Sürdükten sonra ışığı kapatın kremi yeme durumu olmasın ince bir tabaka sürebilirsiniz
Thiocilline krem surdum daha önce

Yoluk tüylü yeri mi diyorsunuz? Bence mantardan değil bu dökülme. Yoğun geçişli tüy dönemlerinde olabililecek bir durum

Yoluk tüylü yeri mi diyorsunuz? Bence mantardan değil bu dökülme. Yoğun geçişli tüy dönemlerinde olabililecek bir durum
Doğanay hocam resmi yakınlaşırdiginiz da burun delikleri de farklılık görürsünüz
Belki de ben yanlış görüyorum burun deliklerinde de mantar var gibi geldiği için ilaç önerdim sizde bakın hocam yanılmış olabilirim

Bence mantar değil, sanki kabuklaşmış ya da üşütmeden kalma mukus gibi. Yine de krem kullanımının sakıncası olmaz (deliklere kaçmadan)

Tüy dönemi ya da usutmesinden olabilir. Bağışıklığı düşen kuşlarda üşütme belirtisi gösterebiliyor. Tam olarak ısı ile alakalı değil