Kuşumun cinsiyetini cozemedim

Levent yıldız

iyikus.com Üyesi
Arkadaşlar kuşumu ben yavruyken petshop tan aldım alalida 8 veya 9 ay olmuştur tahminen 3 aylıkken falan almıştım ve ben arkek istediğimi belirtmistim petshopcuya o da bana erkek olduğunu söylemişti ben de güvendim benim bildiğim erkeklerin cere rengi masmavi oluyo yetişkinliğe ulaşınca ama bizimkinde oluşmadı hala soluk bir mavi var ceresinde resimleri inceleyip bana bu konuda yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim...IMG_20200629_204122.jpgIMG_20200629_202713.jpgIMG_20200629_211054.jpgIMG_20200629_203858.jpgIMG_20200629_210835.jpg

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Mantıken doğru ama işte ne biliyim şuan bendeki erkegide beslemek istiyorum çok kanım ısındı kuşa sevdim kısacası ama ayriyeten bı yetişkin almak da sıkıntı değil ama 3 tane kuş olması çok sıkıntı benim için 3 kuşa bakamam şimdi bizim disiyide kizistigi için yardımcı olmak istiyorum nasıl olcak hiç bilmiyorum valla

Bence şöyle yap; dişiye yetişkin bir erkek al. Diğer yavruyada bir eş al. 2 kafes 4 kuşla yoluna devam et :) Birde bunların ilerde yavruları falan olur sürü halinde bakarsın :D Şaka bi yana bakımlarında zor bişeyde yok aslında ha bir tanesine bakmışsın ha 4 tanesine bi fark yok...

Oyla 0

Levent yıldız

iyikus.com Üyesi
Bı yetişkin erkek aldım şuan iyi gibiler ikidebir kur yapıp duruyorlar birbirilerine ama ne zamn ciftlesirler bilemem ikiside kızışmış gibi duruyo şuan hatta bizim dışı yavrulugun içine girip girip durdu bugün erkek kuşu alalida 2 gün oldu zaten video aticam atabilirsem zaten

Oyla 0

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Bı yetişkin erkek aldım şuan iyi gibiler ikidebir kur yapıp duruyorlar birbirilerine ama ne zamn ciftlesirler bilemem ikiside kızışmış gibi duruyo şuan hatta bizim dışı yavrulugun içine girip girip durdu bugün erkek kuşu alalida 2 gün oldu zaten video aticam atabilirsem zaten

Hayırlı olsun :) Videoyu bu siteye yükleyip linkini kopyalayıp atın. Üyelik gerekmez direk yükleyin.

Oyla 0