Kuşumun genel durumu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ExcaliBOR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ExcaliBOR

Forum Sakini

Bu linklerden kuşumun durumunu yorumlayabilir misiniz.Ben de bilgi verecek olursam tüyleri biraz biraz çıkınca uçmaya başladı.Bit sorunu neredeyse tamamen çözüldü ancak hala bazı tüylerini bozuyor.Bir de dışkıda cıvıklık gördüm.Korkutmadı değil.3 günlük probiyotik multivitamin probiyotik gibi bir şey yapmalı mıyım ?

Bu linklerden kuşumun durumunu yorumlayabilir misiniz.Ben de bilgi verecek olursam tüyleri biraz biraz çıkınca uçmaya başladı.Bit sorunu neredeyse tamamen çözüldü ancak hala bazı tüylerini bozuyor.Bir de dışkıda cıvıklık gördüm.Korkutmadı değil.3 günlük probiyotik multivitamin probiyotik gibi bir şey yapmalı mıyım ?
Pekde güzelmiş tüyleri kadar ömrü olsun Amin

Oyla 0
Maşallah görüntülerde sağlıklı duruyor. Probiyotik ve vitamin desteği sadece hasta olduğu dönemlerde verilmesi gerekmiyor. Rutin bakımının bir parçası olmalı bu nedenle Haftada 1-2 kez verebilirsiniz vitamini. Probiyotik 1 ya da 2 kez yeterli olur.

Oyla 0
Kuş ishal. İshali için uygun bir ürün almalısınız ve yeminde aspur + yulaf oranını bir süre arttırmalısınız.
Sulphamazethine, divitsol bunlar ishali geçiren ürünler.

Probiyotik + elektrolit + bir miktar kepek ekmeği ishal için doğal çözümlerdendir.

Oyla 0