Kuşumun göz çevresindeki tüy kaybı

Cnscns

iyikus.com Üyesi
6B8F5EF1-E472-445A-8E26-96BF93F8B800.jpegBD415AF0-19F8-4F55-A36E-B1D970329056.jpeg
Kuşumun sorunu nedir bulunduğum şehirde kuşlardan anlayan veteriner yok

Merhaba aramıza hoşgeldiniz 🙂
Kuşunuzun göz çevresinde ve gaga üstünde mantar oluşumu var
terramycin göz kremi ve genta Damla temin ediniz
Merhabalar,öncelikle cevabınız için çok teşekkür ediyorum 🙏merak ettiğim bir şey var da terramicyn antibiyotik krem değil mi mantar kremi kullanmak daha doğru olmaz mı yoksa çok mu ağır oluyor kuşlara,yanıtınız için şimdiden çok teşekkürler🌸🌸

Merhabalar,öncelikle cevabınız için çok teşekkür ediyorum 🙏merak ettiğim bir şey var da terramicyn antibiyotik krem değil mi mantar kremi kullanmak daha doğru olmaz mı yoksa çok mu ağır oluyor kuşlara,yanıtınız için şimdiden çok teşekkürler🌸🌸
Gözünde sorun olan kuşlarda kullanım da yüzden 95 iyi sonuç alındığını gördüm bende aynı şekilde iki kuşuma uyguladım hiç sorun yaşamadım sizin durum ilerlemiş inşallah işe yarar eğer kullanırsanız ilaçları kremi kulak çubuğu ile İnce bir tabaka halinde hem ayağına ayak altına hemde mantar oluşan kısma sürünüz ışıklar kapaklı iken sürünüz krem ile uğraşacaktir eğer yerse az da olsa dışkı değişimi bu süreçte normaldir gentagut damlayı ise Sabah akşam bir Damla şeklinde kullanabilirsiniz

mantarlar için öncelikle trosyd krem kullanılmalı. Göz çevresi, cere üstü gibi bölgeler yüzeysel sürülmeli. Günde mümkünse sabah akşam 2 kez. Göz damlası da gentagut alınıp uygulanabilir yine iki gözüne sabah akşam.