Kuşumun uyuma şekli

bulutummm

Yeni Üye
Yavrulugundan beridir bu sekilde uyuyor. 8 buçuk aylık neden boyle uyuduğunu merak ediyorum, bir sıkıntı olabilir mi?
InShot_20230726_004853909.jpg

Ooo bulmuş tabi yöntemini diğer kuşlar gibi tünek üzerinde ne yorulacağım yav yatarım hemen yere bu iş bitmiştir diyordur belki de 😅

Şaka bir yana ya böyle uyumayı seviyordur, ya da bir problem olma ihtimali olabilir? Sizce normal midir @Doğanay Y. ?

Merhaba aramıza hoşgeldiniz 🙂 kuşunuz gün içinde herhangi bir şikayeti varmı ?
Bu davranış sık görülen bir davranış değil ama huy edinmiş olabilir mi Evet olabilir.
Güncel dışkı resmini görebilirmiyiz temiz peçete üzerinde olacak şekilde

Bu davranış sık görülen bir davranış değil ama huy edinmiş olabilir mi Evet olabilir.
Hiçbir şikayeti yok, düzenli olarak takviyelerini veriyoruz. Gün içerisinde çok konuşkan ve hareketli bir kuş

Yavrulugundan beridir bu sekilde uyuyor. 8 buçuk aylık neden boyle uyuduğunu merak ediyorum, bir sıkıntı olabilir mi?
Ekli dosyayı görüntüle 29811
Çok sevimli 🥰 yavruluğundan beri bu şekilde uyuyorsa muhtemelen bir sorunu yoktur. Kimsenin uyuma şekline kimse karışamaz diyordur 🤣
Arkadaşımın kuşu da sırt üstü yatıp uyuyor ayakları havada. İlk aldığında sabah öyle görünce öldü sanıp panik olmuştu 🤣

Çok sevimli 🥰 yavruluğundan beri bu şekilde uyuyorsa muhtemelen bir sorunu yoktur. Kimsenin uyuma şekline kimse karışamaz diyordur 🤣
Arkadaşımın kuşu da sırt üstü yatıp uyuyor ayakları havada. İlk aldığında sabah öyle görünce öldü sanıp panik olmuştu 🤣
Tesekkur ederiz☺️😅
Gercekten birkac ay boyunca boyle uyumaya devam edince korktuk ama sanirim bir sorunu yok gibi

Bu şekilde

Ekli dosyalar

• InShot_20230726_164619220.jpg
    InShot_20230726_164619220.jpg
    377.7 KB · Görüntüleme: 4
benim eski kuşlarım da kafes tabanında tıpkı böyle şekerleme yaparlardı. Hava ısısını kırmak için ve yorgunluklarını böyle gidermek istediklerinde inerlerdi. Takipte kalalım bu davranışını. Tüyden dolayı bitkin geçiriyor da olabilir.

benim eski kuşlarım da kafes tabanında tıpkı böyle şekerleme yaparlardı. Hava ısısını kırmak için ve yorgunluklarını böyle gidermek istediklerinde inerlerdi. Takipte kalalım bu davranışını. Tüyden dolayı bitkin geçiriyor da olabilir.
Teşekkürler😊 Alışılmadık bir durum olunca bildireceğim🫡