Kuşun nesi var

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan irmbl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

irmbl

Yeni Üye
Merhaba dün komşunun hasta kuşunu eve getirdim öncelikle baya zayıflamış kuş yem yemiyor yemiş gibi yapıyor sadece kabarık ama çok sessiz değil bazen kendi kuşlarımın sesine tepki veriyor. bazen yerde bazen de tünekte uyuyor. Kusma hareketi yaptigini gordum ancak kusmadi. Sizce rahatsizligi ne olabilir

Ekli dosyalar

• 20230501_191835.jpg
    20230501_191835.jpg
    469 KB · Görüntüleme: 7
Merhaba aramıza hoşgeldiniz 🙂
Öncelikle kuşunuzun videosunu görebilir miyiz?
En az 15 Saniye olacak şekilde
Dışkı da şuan için yetersiz beslenme gözlemledim
Daldariyi verebilirsiniz Veya yumurta maması kendini biraz toparlama açısından
Eğer hala yemiyorsa elle besleme maması ile beslenmeniz gerekiyor

Merhaba aramıza hoşgeldiniz 🙂
Öncelikle kuşunuzun videosunu görebilir miyiz?
En az 15 Saniye olacak şekilde
Dışkı da şuan için yetersiz beslenme gözlemledim
Daldariyi verebilirsiniz Veya yumurta maması kendini biraz toparlama açısından
Eğer hala yemiyorsa elle besleme maması ile beslenmeniz gerekiyor

Hoşbuldum, videoyu ekledim

çokta güzelmiş maşallah. Bir çok neden olabilir. İshali olan bir dışkısı var. Ortam değişimi böyle yapmış olabilir.

çokta güzelmiş maşallah. Bir çok neden olabilir. İshali olan bir dışkısı var. Ortam değişimi böyle yapmış olabilir.
İshali bayadir varmis malesef elle besleme yapmaya basladim kafesin altini sık sık degistirip yem dokuyorum yerden daha cok yiyor cunku kemigi de baya belirgin. İlk gordugumde cok sinirliydi kendi evime getirdigim zaman keyfi biraz daha yerine geldi

İshali bayadir varmis malesef elle besleme yapmaya basladim kafesin altini sık sık degistirip yem dokuyorum yerden daha cok yiyor cunku kemigi de baya belirgin. İlk gordugumde cok sinirliydi kendi evime getirdigim zaman keyfi biraz daha yerine geldi
2-3 gün gözlemleyin hocam. Veterinere danışmak en sağlıklısı olur