Lütfen yardım edin

Tuğçe eda

iyikus.com Üyesi
Dışkıları daha iyi görünüyor toparlamaya başlamış. Yem yemeside normal diyosunuz. Bir hafta yeterli sayılır bazı durumlarda 10 günüde bulabiliyor. İlacın kaçıncı günü?
İlaçlı suyu 2 günde bir yenileyerek sadece 7 gün kullandık ve bitmesinin üstünden 6 gün geçti bu önceki fotoğrafladigim dışkı hallerini görünce iyileştiğini düşünmüştüm ve ilaçlı suyu bitirdiğimiz için normal su vermeye başladık ama o günden beri dışkıları sıvı gelmeye başladı ben ilacı yeni bıraktığımız için normal bir durumdur bir iki güne toparlar vücudu alışır kendine gelir dedim ama 3 gündür dışkıları şu anki attigim şekilde.. Kuş yemi ve normal suyundan başka bir şey vermiyoruz uçmasında ötüşünde veya diğer hiçbir şeyde problemi yok kuş kumu da kullanmıyoruz bunun nedeninin anlayamadım normal bir durum mu veya yeniden parazit sorunu mu var :/

Ekli dosyalar

Tuğçe eda

iyikus.com Üyesi
Ara bir dışkı gelmiş. Sevindirici oldukça. Probiyotik ve elektrolit desteği sağlayınız. Kuşlar için satılan ürünler mevcut. 1 Dilim elma veya bir kaç damla ev yapımı elma sirkesi de iyi gelebilir.
Ben kuşun toparladığını düşünüp ek gıda olarak bir şey vermemiştim sadece annem suyuna vitamin damlatti 5 6 damla kadar ilk günler sizin de dediğiniz gibi dışkıları toparlıyordu biz de sevincliydik ama bu 2 3 gündür altta attığım fotoğraftaki gibi ilerliyor.. eve komşumuz kendi kuşlarını bırakmıştı onlardan parazit kapma ihtimali var mı acaba ben konu hakkında çok bilgi sahibi olmadığım için aklıma başka bir sorun gelmiyor :/

Ümit T.

iyikus.com Üyesi
Üretici
Özel Üyemiz
2 gün probiyotik 2 günde elektrolit verin toparlar inşaallah.