Mama markanız nedir?

Mama markanız nedir?

• Deli Nature

• Versele Laga

• Esyem

• Witte Molen

• Benelux

• Cede

• Psittacus

• Quik

• Quiko

• Kendim Hazırlıyorum

• Diğer Markalar...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Cede markasının mamaları yumurta maması genelde. Bu nedenle ek yumurta koymaya gerek yok. Bu konuda mı yazdınız göremedim?
Evet artık normal yumurtayı hiç yemiyor,sadece sebzeli,ruşeymli vb kuru mama yiyor.Kuru mamadaki yumurta yeterli gelir mi onu merak etmiştim.

Vitakraft markasının çok iyi olduğunu duydum ve kullanmaya başladım. Quik markası kullanıyordum daha önce. İki yemliğe farklı markaları koydum ve kuşlarım Vitakraftı daha fazla beğeniyor. Hatta yemliklerin bir sonraki gün yerini değiştirip tekrar denedim. Vitakraft ı daha çok tüketmişlerdi.

Önceleri kendim yapıyordum hiç bir sorunum yoktu yemlikte bırakmıyorlardı bile . Ondan sonra sırası ile hazır mamaya geçtim Versele laga- Cede kullandım. %50 olarak düştü yeme durumları. 10 gündür de tavsiye üzerine powermax extra + aldım ama benimkilerin pek ilgilisini çekmediler. Yine bir yerlerden zaman ayırıp kendim yapmaya başlayacağım.

Önceleri kendim yapıyordum hiç bir sorunum yoktu yemlikte bırakmıyorlardı bile . Ondan sonra sırası ile hazır mamaya geçtim Versele laga- Cede kullandım. %50 olarak düştü yeme durumları. 10 gündür de tavsiye üzerine powermax extra + aldım ama benimkilerin pek ilgilisini çekmediler. Yine bir yerlerden zaman ayırıp kendim yapmaya başlayacağım.
Bazen mama konusunda ters olabiliyorlar

iyi forumlar. mesajları okudum. yerli mamalar dışında genel tercih cede sanırsam. ben evde kendim yumurta maması hazırlıyorum. benşm yaptığım yumurta mamasını az tüketmeye başladılar. çoğunu döküyorlar, açıkçası fazla zahmetli oluyor. hazır mamalara baktığımda cede nin bölünmüş olması beni baya bir tedirgin etti. güncel mama tavsiyesi olan var mı acaba?

su an powermax kullanan var mı?

iyi forumlar. mesajları okudum. yerli mamalar dışında genel tercih cede sanırsam. ben evde kendim yumurta maması hazırlıyorum. benşm yaptığım yumurta mamasını az tüketmeye başladılar. çoğunu döküyorlar, açıkçası fazla zahmetli oluyor. hazır mamalara baktığımda cede nin bölünmüş olması beni baya bir tedirgin etti. güncel mama tavsiyesi olan var mı acaba?

su an powermax kullanan var mı?
powemax memnun kalmadım ben.
Cede, quiko sitt, VL iyi mamalardır.

Bu konunun amacı hazır mama deneyimlerinizi ve sizin için mamanın kalitesi, kokusu, tazeliği, kuşların sevip sevmemesi, artıları eksileri ne varsa dile getirmeniz için açılmıştır. Umarım katkılarınızla uygun markalara yönelebileceğiz. (Marka önerilerinizi lütfen belirtin. Ankete ekleyeceğim.)
ben beaks marka kullanıyorum. oldukça temiz ve tozsuz çıkıyor. ama forumlarda ak darı miktarının yetersizliği üzerine eleştiri gördüm.