iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

mama önerisi

 1. M

  Muhabbet kuşu mama

  Muhabbet kuşum biraz zayıf olduğu için (hassas terazide 35 gram çıkmıştı) biraz kilo aldırmak için mama vermek istiyorum. İnternetteki evde yapılan tarifleri yemedi sadece yumurtanın beyazından biraz veriyorum çok az yiyor, bir süre sonra etrafa dağıtmaya başlıyor. Daha önce bu ürünlerden...
 2. EUzuner

  Yumurta mamasına vitamin tablet katımı...

  merhaba! 4 günlük vereceğim yumurta mamasına 1 tablet toz haline getirip Supradyn All Day Supradyn All Day Supradyn All Day Supradyn All Day Supradyn All Day Supradyn All Day veriyorum ve de ginseng -Ginkgo bilbao vitamininide katmayı düşünüyorum sizce sakıncası olurmu?
 3. firatfirat

  Dişi kuş erkeğin üzerine çıkıyor

  Arkadaşlar iyi günler sabah kuşlarımı çiftleşirken gördüm aradan 5 saat geçti şuanda da dişi erkeğin üzerine çıkıyor sebebi nedir acaba? Ayrıca normal çiftleşmede erkek sürekli kuşun üstünden düşüyor ve çiftleşme en fazla 5-6 saniye sürüyor bu normal mi? Mama olarakta havucu kestim sadece pupa...
 4. R

  Kuru mama

  Merhabalar, kuru mama almak istiyorum.Kullanıp memnun kaldığınız veya kullanmaya devam ettiğiniz ürünler nelerdir acaba,rica etsem söyler misiniz ?
 5. Doğanay Y.

  Mama markanız nedir?

  Bu konunun amacı hazır mama deneyimlerinizi ve sizin için mamanın kalitesi, kokusu, tazeliği, kuşların sevip sevmemesi, artıları eksileri ne varsa dile getirmeniz için açılmıştır. Umarım katkılarınızla uygun markalara yönelebileceğiz. (Marka önerilerinizi lütfen belirtin. Ankete ekleyeceğim.)
Üst Alt