Mavişin durumu çok fena lütfen yardımcı olun

oykumavis

iyikus.com Üyesi
Merhaba muhabbet kuşum 11 yaşında komşumuz veteriner hekim ona götürmüştüm kalp atışı ve nefesinin düzgün olduğunu ama sinir sistemiyle alakalı bir sorun olduğu için başını tutamadığını bu yüzden ters döndüğünü söyledi. Ve öleceğini söyledi. Kafesine koyma şuan çarpınır daha da üzülürsün dedi. Ne yapacağımı bilmiyorum. Rica etsem siz de bir bakabilir misiniz videoya göre?

Ekli dosyalar

Öldü maalesef kaybettim. Bunun sebebi ne olabilir sizce yaşlılık mı yoksa hastalık mı dün 8’den beri yem de yediremedim açlıktan da olabilir mi, bilmiyorum elimden geleni yapmaya çalıştım ama kurtaramadım
sizi üzmek istemem ama maalesef çok geç

kuş hala yaşıyorsa , çok çok küçük bir umut ağızdan enrofloksasin içeren antibiyotik damlatılabilir

Oyla 0
Çok teşekkür ederim. Keşke daha fazla bir ömür sunabilseydim, 11 yıl sonra onsuz ilk günüm ve gerçekten çok kötü bir his
kolay bir durum değil anlayabiliyorum. eve geldikten kısa bir süre sonra bağ kuruyosun. değer veriyosun, sevgine karşılık veriyor. o da bağlanıyor. o küçücük sevgi yumağı aileden biri oluyor. insan ömrüne bakarak kısa ömürleri var. bu süre zarfında elimizden ne geliyorsa yapıyoruz, çok güzel vakitler geçiriyoruz. hastalanıyor bakıyoruz. biliyorum çok acı bi his, sana kattığı güzellikleri, tecrübeleri, geçirdiğiniz vakitleri hatırla. umarım tekrar karşılaşırsınız?

Oyla 0
kolay bir durum değil anlayabiliyorum. eve geldikten kısa bir süre sonra bağ kuruyosun. değer veriyosun, sevgine karşılık veriyor. o da bağlanıyor. o küçücük sevgi yumağı aileden biri oluyor. insan ömrüne bakarak kısa ömürleri var. bu süre zarfında elimizden ne geliyorsa yapıyoruz, çok güzel vakitler geçiriyoruz. hastalanıyor bakıyoruz. biliyorum çok acı bi his, sana kattığı güzellikleri, tecrübeleri, geçirdiğiniz vakitleri hatırla. umarım tekrar karşılaşırsınız?
Çok teşekkür ederim zafer bey sağolun umarım ??

Oyla 0