merhaba ben ayşe.

mubissever98

Çevirmen
Merhaba herkese :)

Ben ayşe, 23 yaşında bir öğrenciyim ve izmirde oturuyorum. 2 ay önce petshoptan bir muhabbet kuşu satın aldım. 7-8 aylık ve erkek olduğunu düşündüğüm kuşuma elimden geldiğince iyi bakmaya çalışıyorum. Çok cana yakın bir oğlum var kendini öptürüyor parmağımıza konuyor ve oyuncu, sadece başını kaşımamıza izin vermiyor, belki sevmiyordur deyip kaşımıyorum bende. sadece 1 tane muhabbet kuşum var, birbirimize dostluk yapıyoruz üretmek gibi bir amacım yok.

Birçok yararlı bilgiyi bu forum sayesinde öğrendim. Umarım birbirimize faydalı olabiliriz.

çok teşekkürler.

oğlumun fotoğrafını da koyuyorum, maşallah demeyi unutmayalım :)

IMG-1267.jpg

hoşgeldiniz, nacizane 2 basit tavsiyem olacak.

plastik yerine tahta tünek uzun vadede daha sağlıklıdır, petshoplarda 3-5 tl alabilirsiniz

kraker bittiği zaman tekrar almayın, içindeki sığır jelatini kuşun sindirim sistemini yorar ve yapıştırıcı katkılar uzun vadede kuşa zarar verir

plastik yerine tahta tünek uzun vadede daha sağlıklıdır, petshoplarda 3-5 tl alabilirsiniz

kraker bittiği zaman tekrar almayın, içindeki sığır jelatini kuşun sindirim sistemini yorar ve yapıştırıcı katkılar uzun vadede kuşa zarar verir
hoş buldum ☺️
tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. bu fotoğraf 1 ay öncesine ait, 2 hafta önce tahta tünek taktım kuşumun kafesine hatta bulabilirsem doğal ağaç dalı da takmak istiyorum.
bundan sonra ballı kraker de vermeyeceğim, tavsiyeleriniz için tekrardan çok teşekkür ederim ☺️

Hoşgeldiniz bu küçük canlar emin ellerde oldugunu duymak, görmek beni mutlu ediyor

Arkadaşımın dediklerine kulak verin kraker almayın ahşap tünek mutlaka olmalı.

Hoşgeldiniz bu küçük canlar emin ellerde oldugunu duymak, görmek beni mutlu ediyor

Arkadaşımın dediklerine kulak verin kraker almayın ahşap tünek mutlaka olmalı.
İlginiz için çok teşekkür ederim, ahşap tünek kullanıyorum ve bundan sonra ballı kraker vermeyeceğim, önerileriniz için çok teşekkür ederim. ☺️

Hoşgeldiniz ballı krakeri evde sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz ;)

çok teşekkür ederim mutlaka deneyeceğim.

İlaveten;

@Muratsani hocamın konusu kaybolmuş yahuo_O