Merhaba muhabbet kuşum Bir haftadır hasta İshal ne ilacı kullanmam gerektiğini de bilmiyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan melis234
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

melis234

iyikus.com Üyesi
Merhaba muhabbet kuşum Bir haftadır hasta İshal ne ilacı kullanmam gerektiğini de bilmiyorum

Kuşta ishal dışında hangi belirtiler var? Halsizlik, kabarıklık, Sürekli uyuklama, kafes dibinde uyuma, kusma vs. varmı?

Birde kuşun dışkılarının resmini ve kısa bir videosunu atarsanız kontrol edelim..

Herhangi bir ilaç kullandınız mı?

Kuşta ishal dışında hangi belirtiler var? Halsizlik, kabarıklık, Sürekli uyuklama, kafes dibinde uyuma, kusma vs. varmı?

Birde kuşun dışkılarının resmini ve kısa bir videosunu atarsanız kontrol edelim..

Herhangi bir ilaç kullandınız mı?
Halsizlik sürekli uyuyor Geçen gün kafesi açtım kafesten çıkmadı ilaç kullanmadık

Ekli dosyalar

peçete üzerine yapılmış net bir dışkı görseli de atabilir misiniz?
Kuşunuz beslenmeden kaynaklı ishal değil gibi. İlaç kullanmak gerekecek anlaşılan. Ek olarak tüneği muhabbet kuşu için biraz kalın. 2. bir tünek takmanız gerekiyor ayak yapısına uygun, ahşap

peçete üzerine yapılmış net bir dışkı görseli de atabilir misiniz?
Kuşunuz beslenmeden kaynaklı ishal değil gibi. İlaç kullanmak gerekecek anlaşılan. Ek olarak tüneği muhabbet kuşu için biraz kalın. 2. bir tünek takmanız gerekiyor ayak yapısına uygun, ahşap

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240403-172425_Gallery.jpg
    Screenshot_20240403-172425_Gallery.jpg
    191.9 KB · Görüntüleme: 5
Kuş kabarık değil ancak dışkıları sıkıntılı. İlaç tedavisi gerekiyor yinede. Konum ankara görünüyor. Ankarada uğurpet veteriner kliniği var. İmkanınız varsa oraya götürüp muayene ettirin kuşunuzu...