Muhabbet Kuşları ve Papağanlar Kitabı (TKKKF)

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonunun (TKKKF) çıkardığı bu yeni kitabın duyurusunu yapmak istedim. Alttaki metin Federasyon tarafından verilen bilgidir. @Farukk k kitap siparişi verdi. Geldiğinde içeriğinden bir kaç sayfa paylaşım yaparsa konuda güncelleme yaparım.

Değerli Muhabbet kuşu üreticileri Federasyonumuz sizler için çok güzel bir kitabın basımını gerçekleştirdi. Bu kitapta Muhabbet kuşları hakkında her şeyi bulacaksınız genetik, eşleme, tüy şekilleri, hastalıklar, renk ayrımları ve aradığınız daha bir çok şey.
Kitabın yazılımında katkısı olan tüm arkadaşlarımıza ve bu esere önsöz yazan COM Başkanı Sn; Carlos Fernando Ramoa’ya çok teşekkür ederiz.
290 sayfalık bu eserin fiyatı kargo dahil 60₺ olarak belirlenmiştir. Almak isteyen arkadaşlarımızın Gökhan Yürük’le temasa geçmesi gerekmektedir.
Gökhan Yürük Tel; 0 555 822 19 33

119685457_1851213971688211_2114898335264295789_n.jpg

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonunun (TKKKF) çıkardığı bu yeni kitabın duyurusunu yapmak istedim. Alttaki metin Federasyon tarafından verilen bilgidir. @Farukk k kitap siparişi verdi. Geldiğinde içeriğinden bir kaç sayfa paylaşım yaparsa konuda güncelleme yaparım.

Ekli dosyayı görüntüle 7268
Ben de yakın bir zamanda almak isterim. Bu kitabın kalınlığı nasıl? Çok detaylı bilgiler veriyor mu?

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
290 sayfalık bir kitap. Kitap edinmediğim için fikrim yok ama veriyordur diye düşünüyorum. Epeydir üzerinde çalışıyorlardı.
290 sayfaysa içeriği detaylıdır diye düşünüyorum. Faruk abi inceleme yazar diye düşünüyorum. Yakın zamanda alırım ben de.

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Bende kitaplara biraz bakındım. Bir kaç tane buldum. Aşağıda bulduklarımı bir araya koyarak ekledim. En üst sağdaki (Papağanlar) diğerlerine göre biraz daha hafif bir kitap. Bob Doneley'in yazdığı kitabı da merak ediyorum doğrusu. İnternette 250 tl gibi bir fiyatı var..
1617607772915.png

Ekli dosyalar

• 1617607544665.png
    1617607544665.png
    832.4 KB · Görüntüleme: 16

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
İçeriğini nasıl buldun ? Kaba haliyle gözgezdirmişsindir?
Gezdirmez olur muyum.?

Gerçekten dolu dolu bir kitap. Özellikle hastalıklar kısmı beni oldukça heyecanlandırıyor. Üzerinde çalışmaya başladım bile..?

Şaşırdığım iki şey oldu. İlki; boyut olarak beklediğimden çok küçük olması, ikincisi de birden çok markanın reklamını yapıyor olması.?

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Gezdirmez olur muyum.?

Gerçekten dolu dolu bir kitap. Özellikle hastalıklar kısmı beni oldukça heyecanlandırıyor. Üzerinde çalışmaya başladım bile..?

Şaşırdığım iki şey oldu. İlki; boyut olarak beklediğimden çok küçük olması, ikincisi de birden çok markanın reklamını yapıyor olması.?
Federasyon kitabı olduğundan :)