Muhabbet kuşu birbirinin gagasını ısırma

EUzuner

iyikus.com Üyesi
Herkese Merhaba epeydir sorduğum ilk soru :)
Konuyu google da aratınca pek bir şey bulamadım o yüzden soruyorum
Dişi olarak bildiğim insanlara karşı travması olan bir muhabbet kuşum var yaklaşık 1 yılı aşkın
4 gün önce de uzun bir süre kapalı ortamda kalmış insanlarla hiç arası olmayan ve çarpıntılı şekilde kalp atışına sahip bir muhabbet kuşu elime geçti
4 gündür kafesleri yan yana ve bu gün onları tek bir kafeste buluşturma kararı aldım
ikiside normal diyebileceğim muhabbet kuşu davranışlarına sahip değil ancak şu anlık yan yana iyi duruyorlar
eskisi yeni gelene karşı hamle yapıyor yenisi ona karsı biraz daha agresif ancak birbirlerinin gagalarının içini ısırıyorlar"gibi" uzun bir süre. sormak istediğim bunun sebebi nedir bu bi tanışma göstergesi fln mı birbirlerine zarar veriyor gibi durmuyorlar ama yinede endişelendim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-06-16 at 8.31.58 AM.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-16 at 8.31.58 AM.jpeg
    165.1 KB · Görüntüleme: 13
Öpüşme durumu veya yem kusma olabilir. Kısa bir video görsek daha sağlıklı yorum yapabilirim. Disiniz çok özel maşallah. Tam olmasa da yoğun melanin, black face e yakın görünüyor maşallah

Öpüşme durumu veya yem kusma olabilir. Kısa bir video görsek daha sağlıklı yorum yapabilirim. Disiniz çok özel maşallah. Tam olmasa da yoğun melanin, black face e yakın görünüyor maşallah
Çok teşekkür ederim
dişiye bende hayran oldum geldiğinde muhabbetlerden pek anlamasamda özel bir şey oluğu belliydi :)
gri olan erkek mi peki fotoğraftan fark edebildinizmi?
anı yakaladığımda video kaydını alıp atacağım.