Muhabbet kuşu cinsiyet

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ddmblr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ddmblr

Yeni Üye
IMG_20210119_172809.jpgmerhaba ben yeni kuş aldım ve erkek diye aldım ama kime sorsam bu kız diyor nolur yardım edin

Ekli dosyalar

• IMG_20210119_172700.jpg
    IMG_20210119_172700.jpg
    310.7 KB · Görüntüleme: 7
Dişi gibi görünüyor. Ama 4 ay civarı bazı kuşlarda değişim olabiliyor. Bu kuş içinde biraz daha zamana bırakmak gerek. Dediğim gibi, şu haliyle dişiye daha yakın...

Oyla 0
Dişi gibi görünüyor. Ama 4 ay civarı bazı kuşlarda değişim olabiliyor. Bu kuş içinde biraz daha zamana bırakmak gerek. Dediğim gibi, şu haliyle dişiye daha yakın...
Bana cremio lar ile ilgili bilgi verir misiniz rica etsem . Benimki ilk günlerde hemen elime geldi ama artık dışarı çıkmak için yada yemek yemek için geliyor onun haricinde gelmiyor hep kaçıyor. Böyleler mi.hep

Oyla 0
Kuşunuzun gözü bana siyah gibi geldi, yanılabilirim... Pembemsi ya da kırmızımıdır gözleri?

Mutasyon farklılıkları karakterleri etkilemez. Her kuşun kendine has davranışları olabilir...

Eğitim konusunda yönergeleri uygularsanız daha verimli sonuçlar alabilirsiniz

Oyla 0
Kuşunuzun gözü bana siyah gibi geldi, yanılabilirim... Pembemsi ya da kırmızımıdır gözleri?

Mutasyon farklılıkları karakterleri etkilemez. Her kuşun kendine has davranışları olabilir...

Eğitim konusunda yönergeleri uygularsanız daha verimli sonuçlar alabilirsiniz

Evet gözlerinin orta kısmı kırmızı

Oyla 0