Muhabbet kuşu eğitimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nalan...
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nalan...

iyikus.com Üyesi
Merhaba arkadaşlar ben bir konu üzerine kararsız kaldım iki kuş arasında kaldım tek amacım eğitmek kuşu kuşun biri 2 aylık üstü de olabilir; diğeri ise yeni yeme düştü egitmeem için hangisi daha avantajlı acaba 2 aylık kuşu denedim ama sürekli avizeye çıkıyor zorlanıyorum biraz

Allah'ım bu ne ya maşallah ?nasıl egittiniz bu Türler çabuk alışıyor bnmki iki aylıktan büyük petshop dan aldım toplu üretim olduğu için insan gormemis ama diğer alacağım kuş direk üretim haneden alcam bendekkni satıp
İlk resim su yeşili alacağım yeniliğin içindeki su an elimdeki kararsız kaldım
Yardım eder misiniz ?
Evet çokta kolay olmuştu. Bi fotoğrafla özetliyeyim ?
Yardım eder misiniz ?

Oyla 0
Allah'ım bu ne ya maşallah ?nasıl egittiniz bu Türler çabuk alışıyor bnmki iki aylıktan büyük petshop dan aldım toplu üretim olduğu için insan gormemis ama diğer alacağım kuş direk üretim haneden alcam bendekkni satıp
Ben çok ekstra bişey yapmadım açıkcası eğitmek için. Normal klasik şeyleri yaptım elde yem vermek vs gibi. Kuştan kuşa da değişiyor tabi hepsinin karakteri farklı oluyor. Benimkinin yavruluk fotoğrafı o yavrular o şekil yatıyormuş genelde hep dizimin yanına kolumun yanına yatardı. Benim kuşum dişi ama konuşma eğitimi veremedim. Konuşmasını istiyorsanız erkek tercih edin bence.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-03-00-29-15-004_com.snapchat.android.jpg
    Screenshot_2021-04-03-00-29-15-004_com.snapchat.android.jpg
    931.1 KB · Görüntüleme: 7
Oyla 0
Ben çok ekstra bişey yapmadım açıkcası eğitmek için. Normal klasik şeyleri yaptım elde yem vermek vs gibi. Kuştan kuşa da değişiyor tabi hepsinin karakteri farklı oluyor. Benimkinin yavruluk fotoğrafı o yavrular o şekil yatıyormuş genelde hep dizimin yanına kolumun yanına yatardı. Benim kuşum dişi ama konuşma eğitimi veremedim. Konuşmasını istiyorsanız erkek tercih edin bence.
Bence onunla konuşmaktan vazgeçmetin benim tanıdığımin kuşu da dişi ve konuşuyor da

Oyla 0
Su yeşili kuşu alacaksınız sanırım maşallah çok güzel. Yemlikte ki kuşta yavru olduğundan yemliğe girmiş oda çok güzel aslında eğitilebilir

Oyla 0
Var olan kuşunuzu satıp yeni almak mantıklı gelmedi açıkçası, tabiki kararı verecek olan sizsiniz, canlının sorumluluğu size ait ancak benim böyle bir şey yapmaya vicdanım el vermezdi.

2 ay çok büyük bir yaş değil çevremde çok var 3-4 aylık kuşları evcilleştirenler. Evet zaman alıyor kolay olmuyor ama çabaladığınız takdirde sonuç alma ihtimalinizin yüksek olduğunu düşünüyorum. Nacizane fikrim.

Oyla 0
Var olan kuşunuzu satıp yeni almak mantıklı gelmedi açıkçası, tabiki kararı verecek olan sizsiniz, canlının sorumluluğu size ait ancak benim böyle bir şey yapmaya vicdanım el vermezdi.

2 ay çok büyük bir yaş değil çevremde çok var 3-4 aylık kuşları evcilleştirenler. Evet zaman alıyor kolay olmuyor ama çabaladığınız takdirde sonuç alma ihtimalinizin yüksek olduğunu düşünüyorum. Nacizane fikrim.
Kusura bakmayın kafam gitti bu ara?en iyisi bn evdeki kuşuma devam edeyim sevgi ile herşey çözülür

Oyla 0