Muhabbet kuşu eş alma hakkında önemlı

GüzelKuş

Veteran
Arkadaşlar merhaba ben 2 aylık erkek kuşumu eğittikten sonra elime ve bana alıştıktan sonra yani evde yalnız kalıyor diye ve ileride eş alacağım zaman sorun yaşamamak adına kuşu aldıgım yere götürdüm çok güzel mavi kuşlar vardı ama benim erkek hep kendi gibi yeşil olanlara şirinlik yaptı bi tane yeşilde karar kıldı aslında ilkten kavga eder gibi oldular ama birbirlerinin gagaları ile devamlı sürtüştüler kafese koyuldugunda gözü devamlı bendeydi üzüldüm orda sonrada anlattıgım olaylar oldu bende kararsız kaldım kuşu aldıgım yere dedimki bu erkek bu kafesde kalmaya devam etsin yarına kadar kim ile anlaşmış ise onu alırım dedim oda tamam abi sıkıntı değil dedi çıktım geldim belki hatalarımda vardır ama ben kuşun tek başına kalmasına karşıyım elime ve bana alıştı bu bana yetiyor egitim olarak bana fazlası ile yeter insanlar kuşları ile neler yapıyor ama benim o kadar vaktim olmuyor malesef o yüzden bu yolu seçtim yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Zaten olması gereken kendisinin eş seçmesi. Doğru karar vermişsiniz. Umarım verimli kuluçkalar geçirir.