MUHABBET KUŞU KURSAK ŞİŞMESİ

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Çirkins
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Çirkins

iyikus.com Üyesi
Merhaba tekrar buraya gelmek istemezdim maalesef burdayım önceki kuşum tümörden öldü şu anki kuşumun da kursağı çok şiş dayanamadım veterinere götürdüm gaz da olabilir tümörde olabilir dedi ilaç verdi ilaçla geçmezse avcılar iü ne git parça alıp baksınlar dedi ilacı içerden biraz inmişti ama bırakınca daha çok şişti şu an anca veteriner kontrolüne gidebilirim ne vaktim ne de param kaldı muayene ücreti bile ödeyemez hale geldim ne yapabilirim gazdır belki geçirebilirim dokununca yumuşacık içi bomboş gibi hiç tümör gibi durmuyor önceki kuşumdan biliyorum ne yapacağımı söyleyebilir misiniz çok üzgünüm gözüme uyku girmiyor:(

Önelikle kuşunuzun dışkısı + resim ve videosunu atabilir misiniz?
arama kısmına “muhabbet kuşumun kursağı balon gibi şişti” yazarsanız böyle bi konu açılmıştı tabi oradaki kişi sağlıkçı oldugu için tecrübeliydi

Oyla 0
sadece soru sormaya gelmenizi ben de istemezdim , bir sürü konu var girin okuyun derim

veterinerin verdigi ilacın ismini , kac gün kullandığınizı ve ne zaman bıraktığinizı yazarmısıniz

kafes tabanındaki dışkıların net aydınlık fotosunu ve kuşun min 10-15 sn videosunu paylaşırmısınız? kuşun ağzında koku ve kusma var mı?

videoyu streamable.com ya da youtube üzerinden paylaşabilirsiniz

Oyla 0