Muhabbet Kuşları Muhabbet Kuşu Ödül Yemleri

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Muhabbet Kuşu Ödül Yemleri
Eğitim için öncelikle kuşunuzu tanımanız gerekiyor. Nelere tepkili, hangi tohumları daha çok sever, sevmediği hareketler nelerdir? Meraklı mıdır vs vs.
Eğitime başlarken çözmemiz gereken ilk şey, kuşunuzun beğendiği ödül yemini bulmanız olmalı. Bununla ilgili video hazırlayan Kuş Yuvam kanalından bir video paylaşmak istedim.

ExcaliBOR

Forum Sakini
Muhabbet Kuşu Ödül Yemleri
Eğitim için öncelikle kuşunuzu tanımanız gerekiyor. Nelere tepkili, hangi tohumları daha çok sever, sevmediği hareketler nelerdir? Meraklı mıdır vs vs.
Eğitime başlarken çözmemiz gereken ilk şey, kuşunuzun beğendiği ödül yemini bulmanız olmalı. Bununla ilgili video hazırlayan Kuş Yuvam kanalından bir video paylaşmak istedim.
Videoların bir çoğu kullanılamıyor sadece bu konuda değil gördüğüm kadarıyla 10 videonun 9 u kullanılamıyor nedeni nedir acaba

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Videoların bir çoğu kullanılamıyor sadece bu konuda değil gördüğüm kadarıyla 10 videonun 9 u kullanılamıyor nedeni nedir acaba
Videolar eski olduğu için -gerçi çok da eski değil- videoyu yayınlayanlar ya videoyu siliyorlar, ya da arkadaki bir müzikten bile telif yiyebiliyorlar. O yüzden siteyle alakalı bir sorun değil, YouTube’da sorun var. Bizden kaynaklı değil. Ayrıca kanal sahipleri videoyu gizliyor, ondan da olabilir. Mesela bu konudaki sebep o.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Tüh. Üzüldüm videonun akıbeti için. İçeriğin nasıl bir video olduğunu hatırlayamadım ama denk gelirsem tekrar paylaşacağım