Muhabbet Kuşu Temizlemek Zor Mu ?

Burak Ayaz-

iyikus.com Üyesi
Merhaba Geçen Konu Açmıştım Büyük İhtimal Kanaryayı Değiştirmem Gerekiyor Hem Apartmana Taşınacağım İçin kanaryanın Sesi Rahatsız Edebilir Muhabbet Kuşu Almayı Düşünüyorum Ben Küçükken (7-8) Yaşında Çok İstediğim İçin Ailem Muhabbet Kuşu Almıştı Şimdi Ailem Kanarya ya göre daha pis bir hayvan diyor ve kanarya ani hareket yaptığı için biraz ürküyordum muhabbet kuşu daha beter diyorlar bu doğrumu ve kanarya koku yapmıyor ama muhabbet kuşu yapıyordu diyorlar bunlardan doğru olanları varmı yoksa biraz ailemin acemiliğinden mi olan şeyler Bakımı Zor Olmayan Muhabbet Kuşu Türü Var Mı Ve Bu Arada Yavru Alacağım

Merhaba, bebek almaniz lazım size alışması için. Kokusu fazla olmaz kuşların düzenli temizlik yapıldığında. Bir miktar koku da beklenir ister istemez. Bir canlı sonuç olarak. Tüm türleri aynı

Oyla 0
İlk geldiğinde biraz koku hissedebilirsiniz ama düzenlo hijyen ve temizlik yapıldığında inanın hiç bir sorun olmuyor.

Oyla 0
Ortalama 35-45 günlük bir bebek almanız daha sağlıklı olacabilir alışma süreci için... Altta ki yönergeleri takip ettiğiniz müddetçe sizi ısırması gibi durumları ortadan kaldırma olasılığınız çok yüksek. Eğer ğrkmekten kastınız ısırmsı gibi eylemler ise. Eğer kuşların hareketlerinden ürküyorsanız bu başka bir problem, ve tamamen sizinle alakalı. Bu durumda kendinizi bu konuda sakinleştirmeniz gerekli.

Oyla 0
Ortalama 35-45 günlük bir bebek almanız daha sağlıklı olacabilir alışma süreci için... Altta ki yönergeleri takip ettiğiniz müddetçe sizi ısırması gibi durumları ortadan kaldırma olasılığınız çok yüksek. Eğer ğrkmekten kastınız ısırmsı gibi eylemler ise. Eğer kuşların hareketlerinden ürküyorsanız bu başka bir problem, ve tamamen sizinle alakalı. Bu durumda kendinizi bu konuda sakinleştirmeniz gerekli.

Elbette hareketli olacak ve biraz benim korkumdan kaynakli bana alıstıgında gene elimi uzattigimda çırpınır mı

Oyla 0
Bu kuşunuz ve sizin aranızda ki bağ ile alakalı. Ona yeterince güven sağlarsanız ve bu bağlamda aranızda güçlü bir bağ oluşursa, sizden korkmayacak ve korkma eylemlerini sergilemeyecektir.

Oyla 0

Oyla 0