Muhabbet Kuşları Muhabbet Kuşu Yem içeriği (Tohumdan Karışımlar)

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Katılım
3 Tem 2017
Mesajlar
25,777
Çözümler
128
Yaş
33
Konum
Ankara
Muhabbet Kuşu Yem içeriği (Tohumdan Karışımlar)

tohumlar_karisimlar.jpg tohumlar_karisimlar1.jpg tohumlar_karisimlar3.jpg

Witte Molen Muhabbet Kuşu Yemi:
Darı, kuş yemi, yulaf, karabuğday, nijer, kenevir, vitamin ve mineral tanecikleri.

Bonnie Tropikal Kuş Yemi: Cezayir darısı, Senegal darısı, Japon Darısı, Sarı darı, Beyaz Darı, Kırmızı Darı, Kanarya Yemi, Afrika Darısı, Ekmek Kırıntıları, Yeşil Un, Üzüm Şekeri, Kalsiyum, Hayvansal/Bitkisel Yağlar, Dikalsiyum Fosfat, Balık, Sodyum Klorit, Yumurta ile karıştırılmış vitaminler.

Bonnie Muhabbet Kuşu Yemi: Sarı Darı, Beyaz Darı, Kırmızı Darı, Kanarya Yemi, Kabuksuz Yulaf, Ekmek Kırıntıları, Yeşil Un, Üzüm Şekeri, Kalsiyum, Hayvansal/Bitkisel Yağlar, Dikalsiyum Fosfat, Balık, Sodyum Klorit, Yumurta ile karıştırılmış vitaminler.

Muhabbet Kuşu Kuşhane (Budgie Aviary): Darılar bu karışımın temel içeriğini oluşturur ve bu karışım karbonhidrat ve yağ içeriği ile açık havada bulunan kuşhanelerde beslenen muhabbet kuşları için uygundur. Beyaz darı, kanarya yemi ve kırmızı darıdan oluşur.

Muhabbet Kuşu Üretici (Budgie Breeder 50/50 Mix): Bu karışım üretimde kullanılan muhabbet kuşlarının temel beslenme gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir. Ayrıca kuşlarınızı sağlıklı ve zinde tutmak için de kullanılabilir. Kanarya yemi, beyaz darı ve sarı darıdan oluşur.

Şov Muhabbet Kuşu (Exhibition Budgie Mix): %80 oranında kanarya yemi içeren bu karışım şov amaçlı yetiştirilen muhabbet kuşlarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Kanarya yemi, beyaz darı, kırmızı darı, sarı darı ve japon darısından oluşur.

(*) Yurt dışındaki sitelerin bir çoğunda sarı (normal) darı ve ak darı ayrım yapılmadan French White Millet kelimesi her ikisi için de kullanılmaktadır.

Panicum Millet: normal darı veya sarı darı White Millet: beyaz (ak) darı Red Millet: kırmızı darı Kuş Yemi: aspur (kanarya yemi)
 
Üst