Muhabbet Kuşu Yem, Mama, Vitamin Önerisi

Erdem AYYILDIZ

iyikus.com Üyesi
Merhaba 7 aylık dişi kuşumun ihtiyacı olan ve ona faydalı olacak şeyler kullanmak istiyorum. Hangi Yem, Mama, Vitamin Kullanıyorsunuz? konusunu ve buna benzer öneri olan birçok konuyu inceledim fakat net bir sonuca varamadım. Yem olarak Garden Mix Platin kullanıyorum ve ondan memnunum fakat yine de önerilerinizi görmek isterim. Kuşumun çiftleşme gibi bir durumu yok ve şu an tek kuşa bakıyorum. Bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim bazı ürünleri kullanırken tarihi geçebiliyor. Mama hakkında çok bilgiye sahip değilim ama öneriniz alabilirim veya kendim de yapabilirim.

Bence Garden-Mix'e devam et. Versele Laga önerebilirim ama fiyatı Euro'nun artması nedeniyle yüksek ve fiyatına göre pek iyi değil bence. Tek kuş besliyorsan mamayı kendin yapabilirsin. Vitamin önerisini forumdaki arkadaşlar verecektir.

Oyla 0
Merhaba 7 aylık dişi kuşumun ihtiyacı olan ve ona faydalı olacak şeyler kullanmak istiyorum. Hangi Yem, Mama, Vitamin Kullanıyorsunuz? konusunu ve buna benzer öneri olan birçok konuyu inceledim fakat net bir sonuca varamadım. Yem olarak Garden Mix Platin kullanıyorum ve ondan memnunum fakat yine de önerilerinizi görmek isterim. Kuşumun çiftleşme gibi bir durumu yok ve şu an tek kuşa bakıyorum. Bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim bazı ürünleri kullanırken tarihi geçebiliyor. Mama hakkında çok bilgiye sahip değilim ama öneriniz alabilirim veya kendim de yapabilirim.
Aslında bakarsak sitede herkes farklı yem ve ürün vs. kullanıyor. O yüzden birşey diyemem herkes adına konuşmak gibi olur. Doğru hatırlıyorsam tek kuşun vardı mamayı kendin de yapabilirsin tabii sana kalmış. Benim kullandığım ürünler:
Yem= Versele Laga'nın Budgies yemini kullanıyorum gayet memnunum.
Vitamin=Avisol Plus kullanıyorum.

Oyla 0
Bence Garden-Mix'e devam et. Versele Laga önerebilirim ama fiyatı Euro'nun artması nedeniyle yüksek ve fiyatına göre pek iyi değil bence. Tek kuş besliyorsan mamayı kendin yapabilirsin. Vitamin önerisini forumdaki arkadaşlar verecektir.
Versele Laga'nin fiyatının artmasının Euro ile ne alakası var anlamadım?

Oyla 0
Erdem bey merhabalar, forumumuz tarafından önerilen yemler;
Benelux budgies
Versele Laga budgies
Witte molen expert
Bölünmüş olarak satılıyor.
Mama olarak kuşunuzun yemeside önemli ancak kaliteli olarak;
Cede allround
Versele Laga
Vitamin olarakta röhnfied gerwit-w öneriyoruz. Hepsi bölünmüş olarak satılıyor.

Son düzenleme:
Oyla 0
Versele Laga'nin fiyatının artmasının Euro ile ne alakası var anlamadım?
Versele laga belçika menşeili markadır. Dolayısıyla ülkemizdeki dövizler arşa ulaştığı için pahalanıyor gün geçtikçe. Ama hepsinde var bu cünkü en kaliteli yemler alman ve belçika menşeili diyebiliriz.

Oyla 0