Muhabbet kusu

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Çok sulu gelmiş. Yeni gelen bir kuşmu ya da yem ve ya mamada bir değişiklik mi oldu?
Genelde banyo sonrası, yem ya da mama değişimi ve ya ishal yapacak sulu gıdalar tükettiğinde böyle olabiliyor. Genelde 1-2 güne geçiyor ama takip ediniz. Kuşlarınızda genel olarak ishal sorunu oluyor. Bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz belli ki :/

Oyla 0

Ahmetgr33

Forum Sakini
Çok sulu gelmiş. Yeni gelen bir kuşmu ya da yem ve ya mamada bir değişiklik mi oldu?
Genelde banyo sonrası, yem ya da mama değişimi ve ya ishal yapacak sulu gıdalar tükettiğinde böyle olabiliyor. Genelde 1-2 güne geçiyor ama takip ediniz. Kuşlarınızda genel olarak ishal sorunu oluyor. Bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz belli ki :/
Benim aldigim jumbo disi ishaldi etrafinda leke birakan baya duzeldicbunada ondan bulasti zannettik ama ondan bulasmamis bu farkli cok yulaf yemek ishal yaparmi?

Oyla 0

Liebe55

Veteran
Herşeyin fazlası zarar bu kuşlar için degil insanlar içinde aynı

genelde bir çay kaşığı kadar yeterli günlük olarak tüy döneminde verilmesini öneriyorum ben veyahut bu karışımların oldugu yemler var onlardan alırsanız eksradan vermene gerek kalmaz

Oyla 0

Ahmetgr33

Forum Sakini
Herşeyin fazlası zarar bu kuşlar için degil insanlar içinde aynı

genelde bir çay kaşığı kadar yeterli günlük olarak tüy döneminde verilmesini öneriyorum ben veyahut bu karışımların oldugu yemler var onlardan alırsanız eksradan vermene gerek kalmaz
Ben bu ve ciftine 1 avuc kadar verdim hepsini yediler.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Yulaf daha çok kabızlık yapıyor ondan olacağını zannetmiyorum. Verdiğiniz vitamin, mama ve yeşilliklerden kaynaklı olabilir ya da ortam ısısının düzensiz değişimleri de etki edebiliyor

Oyla 0