Muhabbet kuşum kabarık duruyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Flamet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Japon mimarisinde ki evlerin çatısı gibi düşünün göğüs kemiğini. O şekilde daralmış bir ters v belirgin ise ters giden bir durum olabilir. Doğrudan bu durum kuruma denilen megabakteri değildir aslında ancak nadir bu derece zayıflatan hastalık oranı az sayılır.
Dışkıları temiz görünüyordu aslında. Farklı bir ağrısı olabilir.

Bu sabah kuşumun ötusuyle uyandım. Artık kabarık değildi. Umarim iyilesmistir. Tavsiyeleriniz için çok tesekkur ederim. Bircogunu uygulamaya çalıştım. Bir de cinsiyeti kesin erkek derseniz. Cok memnun olurum :)

Bu sabah kuşumun ötusuyle uyandım. Artık kabarık değildi. Umarim iyilesmistir. Tavsiyeleriniz için çok tesekkur ederim. Bircogunu uygulamaya çalıştım. Bir de cinsiyeti kesin erkek derseniz. Cok memnun olurum :)
Kuşunuz için hassas terazi edinirseniz arada kilo takibi yapabilirsiniz. 35 gr üstünde olması gerekiyor. 35 gr altına düştükçe göğüs kemiği sivri keskin bir hal almaya başlıyor.
Resimlerde cere rengi lila görünüyor. Burun delikleri etrafında beyazlık yok gibi, erkek bence. Ama yakından net bir cere fotoğrafı eklerseniz iyi olur

sağlıklı yorum için cere odaklı bir görsel görmem lazım.

Tüy değişiminin ilk belirtilerini vermeye başladı kendisi. Herhalde rahatsızlığınin bir nedeni buydu

Olabilir elbette. Erkek gibi görünüyor ancak henüz gerekli eşleşme erginliğinde değil