Muhabbet kuşum nefes alırken vik vik ses çıkarıyor ve kuyruk sallıyor

Burak4877

iyikus.com Üyesi
Kullandıgım ilaçlar ; vitaform , neocure (neoterramycin muadili) fakat hiç bir faydası olmadı ne yapabilirim ....kuyruk sallıyor ve nefes alırken vik vik ses çıkarıyor

bu foto yeterli değil. kuşun ve dışkılarının daha net fotosu, mümkünse o sesi çıkarırken videosunu paylaşırsanız iyi olur

ilave olarak, o ilaçları ne zaman, kaç gün, hangi dozda kullandığınızı biraz ayrıntılı yazarmısınız

Oyla 0
bu foto yeterli değil. kuşun ve dışkılarının daha net fotosu, mümkünse o sesi çıkarırken videosunu paylaşırsanız iyi olur

ilave olarak, o ilaçları ne zaman, kaç gün, hangi dozda kullandığınızı biraz ayrıntılı yazarmısınız
Streamable Video yukledim ama dışkıyı yukleyemedim peçete sericem ne zaman yaparsa o zaman yuklucem

Oyla 0
o "vik vik" sesini çikarırken video yukleyip , ilaçlarla ilgili soruya da bakarsanız iyi olur.
Şuan o sesi çıkarmıyor odayı nemlendirdim biraz birde ilaçlara gelecek olursam vitaformu 5 gun tum suluga çeyrek çay kasıgı neocure ise ceyrek suluga çeyrek çay kaşıgı 5 gün oldu herhangi bir degisim yok gagasını tünege sürtüyor gecelerı o ses daha fazla oluyor

Oyla 0
burak benim muhabbet kuşumda da solunum yolu rahatsızlığı vardı, tetradox bir işe yaramadı. lavotil isimli bir ilaç kullandım. tabii senin muhabbet kuşunun sıkıntısı tam olarak ne bilmiyoruz sonuçta ama yine de aklında bulunsun.

Oyla 0
Dostum önerebilecegin bir ilaç veya tedavi şekli varmı?

neocure 5 gündür mü kullaniyorsunuz yoksa 5 gün önce mi bıraktınız? kuşun dışkısı ve görüntüsü çok kötü durmuyor.

kullandığınız 2 antibiyotik de yaklaşık aynı içeriğe sahip, eski model, tedavi etkisi sınırlı ve yan etkisi çok yüksek ilaçlar. kuşun iç organlarını yorduğu gibi bağışıklığını da ciddi ölçüde düşürürler. bu nedenle kuşa hemen ilaç verip yormamak için "vik vik" sesi çıkarırken videosunu sordum

Oyla 0
neocure 5 gündür mü kullaniyorsunuz yoksa 5 gün önce mi bıraktınız? kuşun dışkısı ve görüntüsü çok kötü durmuyor.

kullandığınız 2 antibiyotik de yaklaşık aynı içeriğe sahip, eski model, tedavi etkisi sınırlı ve yan etkisi çok yüksek ilaçlar. kuşun iç organlarını yorduğu gibi bağışıklığını da ciddi ölçüde düşürürler. bu nedenle kuşa hemen ilaç verip yormamak için "vik vik" sesi çıkarırken videosunu sordum
Bugün 5 inci gün bırakıcam neocure vermicem daha fazla 3 hafta oldu alalı aldıgımda kuyruk sallamasi az di iyi baktığım halde durum bu

Oyla 0
Bugün 5 inci gün bırakıcam neocure vermicem daha fazla

benim görüşüm, o "vik vik" sesi hafif ve sürekli değilse kuşu 5 gün kadar dinlendirip vitamin ve probiyotik desteği verin, daha sonra tekrar bakalım. rahatsızlığı bakteriyel değil protozoa, kursak paraziti ya da mantar da olabilir. bu sureçte olumsuzluk olursa yazın tekrar.

Oyla 0
benim görüşüm, o "vik vik" sesi hafif ve sürekli değilse kuşu 5 gün kadar dinlendirip vitamin ve probiyotik desteği verin, daha sonra tekrar bakalım. rahatsızlığı bakteriyel değil protozoa, kursak paraziti ya da mantar da olabilir. bu sureçte olumsuzluk olursa yazın tekrar.
Aldıgımda yumurtalı bir çiftti geldiklerinde yumurtayı kırdılar sonra bu hale geldi erkek. Birde benden çok korkuyorlar acaba bunun bir etkisi olabilirmi .agzınıda açıp kapatıyor çok belli nefes problemi var

Oyla 0