Muhabbet kuşum nefes almakta zorlanıyor gibi.

Kaan37

iyikus.com Üyesi
Muhabbet kuşum 2 yaşında dişi. Nefes almakta zorlanıyor gibi. Ara sıra hapşırıyor bugün ilk defa nefes alırken baya bi tıkandı ağzını açtı ve tık fıst benzeri sesler çıkardı halsizlik yok yem yiyor su içiyor dünden beri böyle lütfen acil yardım edin.

Merhaba kuşum tam olarak ne geçiriyor bilmiyorum dün'e kadar iyiydi çok güzel ötüyordu sonra bir anda sesi gitti sesi kısıldı sandım ama nefes alıp verirken kuyruğunu oynatıyor nefes almakta zorlanıyor gibi ne yapıcam acil yardım edin. Bu arada yem yiyor su içiyor halsizlik yok sadece sorunu bu.

YANITLA

Merhaba, bu hareketler olurken bir video kaydeder misiniz?

Oyla 0
Merhabalar, daha sağlıklı yorumlanabilmesi için yönergeleri takip ediniz. Aynı konuyu iki kez açmışsınız, dikkat edelim lütfen. Konuları birleştirdim.

Oyla 0

Streamable Video video burda. Normalde beni ısırdığı zaman bağırırdı ama şuan durumu videodaki gibi sesi kısılmış gibi Ve videodaki gibi değişik bir ses çıkarıyor bağıramıyor nefesi tıkanık gibi sanki

Oyla 0
Genişletmek için tıklayın ...
Streamable Video video burda. Normalde beni ısırdığı zaman bağırırdı ama şuan durumu videodaki gibi sesi kısılmış gibi Ve videodaki gibi değişik bir ses çıkarıyor bağıramıyor nefesi tıkanık gibi sanki

Oyla 0
Streamable Video ve kuşum nefes alıp verirken kuyruğu nefesi ile orantılı şekilde oynuyor astım olma ihtimali varmıdır video linki yazının başında

Oyla 0
Lütfen cevap verin benim tek arkadaşım o ona birşey olmasını istemiyorum ağlıycam nolur yardım edin

Oyla 0
Bi anlattıklarına bakıyorum birde videolara alakası yok. Kuşta bir sorun görünmüyor...

Oyla 0